טרכטרמן ליווי משקיעים

רוצים לגרום לכסף שלכם לעבוד בשבילכם? לא בטוחים איך להתחיל ומהי ההשקעה שבאמת מתאימה לכם? הגעתם למקום הנכון.

ההשקעה הטובה ביותר היא… ההשקעה שמתאימה לכם!

 

◄ מי אנחנו? אנחנו טרכטרמן, בית להשקעות נדל״ן חכמות המעניק למשקיעי נדל״ן חדשים וותיקים שלל כלים שיבטיחו את הצלחת העיסקה.

נעמיד לרשותכם צוות מנוסה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שיתכננו אתכם את העסקה, יאתרו למענכם נכס מתאים, וישלימו עבורכם את הרכישה, תוך הכוונה, ייעוץ וליווי פיננסי לכל אורך התהליך, כמו גם ייעוץ משפטי מסביב לשעון עד לגמר העסקה לשביעות רצונכם.

◄ מה אנחנו עושים? אנחנו מספקים מעטפת תמיכה וליווי למשקיעי נדל״ן חדשים וותיקים. צוות המומחים שלנו יעמוד לצידכם לכל אורך התהליך, ויסייע בכל הנקודות החשובות עד לסיומו המוצלח.

 

✔️ בניית תוכנית עסקית להשקעה בנדל״ן לכל לקוח באופן אישי.

✔️ ייעוץ משכנתאות וליווי פיננסי מלא בתהליך המימון.

✔️ ייעוץ משפטי מלא עם עורך דין מסביב לשעון עד לסיום העסקה.

✔️ איתור נכס מתאים עבור ההשקעה שיניב תשואה ידועה מראש.

✔️ ניהול תהליך השכרת הנכס בהתאם לדרישה ובהסכמתכם.

 

נעים מאוד, אני עו״ד נתנאל טרכטרמן, מייסד חברת טרכטרמן נדל״ן ואני מזמין אתכם לשיחת ייעוץ והכוונה, בגובה העיניים, במטרה לסייע לכם להגיע לעסקה מוצלחת שתגרום לכם להיות מרוצים גם בטווח הקרוב ובעיקר בטווח הרחוק. מניסיון של הרבה מאוד שנים בתחום עסקאות הנדל״ן, פגישה אישית וייעוץ בלתי תלוי, הם כל מה שמפריד בין הפסד כספי לרווח נאה.

אצלנו יעמוד לרשותכם צוות מקצועי עם ניסיון עשיר ומגוון בתחום, שיענה לכם על כל השאלות הקטנות ויעשה לכם סדר בראש. מניסיון, שעה של ייעוץ אישי בגובה העיניים, בלי מכירות ולחצים, תחסוך לכם זמן יקר, עוגמת נפש והרבה מאוד כסף! ​

 

 

יש לכם הון עצמי של לפחות 200,000 ₪? זה הזמן לתאם לכם פגישה עם צוות המומחים שלנו, חינם וללא התחייבות, מלאו פרטים ונדבר בהקדם >>

לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט השאירו פרטים בטופס

  שם

  כתובת דוא"ל

  טלפון

  נתנאל טרכטרמן

  הלקוחות שלנו מספרים

  אנו מודדים את ההצלחה שלנו בכמה משתנים, בתשואה, ברווחים, במכירות אבל כמו שכבר אמרנו, הגורם שהכי חשוב לנו הוא אתם! ולכן אנחנו בעיקר מודדים הצלחה בלקוחות מרוצים. אתם מוזמנים להקשיב להמלצות החמות שקיבלנו מהלקוחות שלנו. תנו לנו להשוויץ קצת.