דירות חדשות בחיפה למכירה – נדל"ן בחיפה

חיפה היא העיר בעלת האוכלוסייה השלישית בגודלה בישראל, ופרויקטים חדשים בחיפה הם כיום עניין שבשגרה. לאחר תקופות שבהן העיר לא התחדשה, בעשור האחרון חלה בה תנופת בנייה משמעותית, במקביל לתמורות שחלו גם בחיי התרבות, הבילוי והפנאי.

בשנים האחרונות המחיר הממוצע לרכישת נכס בעיר עמד על 1.1-1.5 מיליון ₪ ונמכרו 3,400-3,600 נכסים בשנה. חישוב תשואה של דירה להשקעה בחיפה מניב תוצאה נאה של 2.9%-3.7% בשנה.

נתוני נדלן בחיפה – מחיר ממוצע של קניה לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
3908,068 ₪2,800 ₪2%
41,389,840 ₪3,800 ₪2%
51,883,795 ₪4,680 ₪%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  פרויקטי נדל"ן חדשים בעיר חיפה – החזרת עטרה ליושנה

  חרף התדמית המיושנת שלה, העיר בהחלט מתחדשת ומתרעננת בשנים האחרונות. באזור העיר התחתית הוקמו עשרות עסקים חדשים, לרבות מסעדות, ברים ובתי קפה, והתפתחה לה לאיטה תרבות תוססת וצעירה, כזאת שלא הייתה מביישת גם את אזור המרכז.

  אזור בולט נוסף ממוקם בדרום העיר, לא רחוק מהים ומאצטדיון "סמי עופר" החדיש, בו נבנו ונבנים אינספור רבי-קומות המציעים נוף מרשים. גם סביבת שוק תלפיות המיתולוגי זוכה לעדנה מחודשת ולשגשוג תרבותי וגם שכונת הדר הכרמל צפויה לקבל שיפוץ בעתיד.

  מסיבות אלו ואחרות, בהחלט כדאי לבדוק את מצב הנדל"ן בחיפה. קיימים הבדלים ניכרים בעלויות בין השכונות השונות בעיר – מרכז הכרמל, אחוזה, דניה וחוף הכרמל מצד אחד, שנחשבות ליקרות יותר, לבין שכונות כמו הדר הכרמל, העיר התחתית וקריית אליעזר – שהמחירים בהן נוחים יותר. בין אם אתם שוקלים לרכוש דירה להשקעה או למגורים, כדאי לבדוק את האזורים שמושקעים בהם תקציבים עירוניים גדולים.

   

  דירות למכירה מקבלן בחיפה – כיצד לעשות החלטה נבונה?

  בין האפשרויות המוצעות תמיד אפשר למצוא קבלן או יזם שמציעים פרויקטים על הנייר, פרויקטים שטרם התחילו להיבנות בפועל. לרוב המחיר שתקבלו יהיה נמוך יותר ותוכלו לבקש לבצע שינויים בתכנון האדריכלי ובחלוקת החדרים בבית.

  מאידך, כדאי להיוועץ בעורך דין בעת עריכה החוזה, לבדוק את ההיסטוריה של הקבלן, לוודא שהקרקע אכן בבעלותו ולבדוק מהם היתרי הבנייה הקיימים. כל בדיקה שתעשו תעזור לכם לקחת החלטה נבונה ומושכלת ולהימנע מתקלות מצערות. אולי הבנייה עדיין על הנייר בשלב הראשון – אך כל תשלום שתבצעו יהיה אמיתי מאוד.

   

  רכישת דירה למגורים בחיפה – כדאי לבדוק את הסביבה

  אם אתם מתכוונים לחיות בעצמכם בדירה החדשה, תדאגו שהסביבה הקרובה מציעה לכם את כל מה שאתם צריכים. אמנם לא קשה להתנייד בעיר עם המטרונית, האוטובוסים, מוניות השירות והכרמלית, אך בכל זאת כדאי לרכוש דירה במיקום שנמצא קרוב לצירי תחבורה ראשיים, למרכזי קניות ולמוסדות חינוך ותרבות.

  צאו לשטח ותבדקו לא רק את הפרויקט עצמו, אלא גם את האווירה באזור ואת האוכלוסייה שחיה בו. אם חשוב לכם להימצא בסמוך למרכזי בילוי – התחשבו גם בכך.

   

  טווחי המחירים – פרויקטים חדשים בחיפה

  טווח המחירים הרחב תלוי מאוד באזור בעיר הגדולה, בשכונה הספציפית שבה נבנה הפרויקט, בגודל הדירה, בסוג הנכס, במאפייני הנכס, בסטנדרטים האדריכליים, בקבלן הספציפי – ועוד. הטבלה הבאה תעניק לכם מידע כללי בנוגע לטווח העלויות לו אתם יכולים לצפות בכל הנוגע למחירי דירות חדשות בחיפה:

  סוג הנכסמחיר דירה חדשה מקבלן בחיפה (ממוצע)
  דירה חדשה במרכז העיר חיפה מחיר ממוצע3.2 מיליון ₪ - 1.2 מיליון ₪
  המחיר לדירת 2 חדרים חדשה1.1 מיליון ₪ - 850 אלף ₪
  כמה עולה דירת 3 חדרים חדשה בחיפה1.4 מיליון ₪ - 950 אלף ₪
  מחיר דירת 4 חדרים בחיפה1.85 מיליון ₪ - 1.3 מיליון ₪
  רכישת דירת 5 חדרים בעיר חיפה2.2 מיליון ₪ - 1.7 מיליון ₪
  מחיר פנטהאוז בחיפה3 מיליון ₪ - 1.9 מיליון ₪

   

  חיפה – העיר המרכזית בצפון הארץ

  מטרופולין חיפה מהווה מרכז תרבותי ומסחרי ישן וחדש כאחד, וכל ערי האזור יונקות במידה רבה מחיפה עצמה – העיר הגדולה והמרכזית באזור, העיר השנייה בגודלה בישראל מבחינת שטח והשלישית בגודלה מבחינת גודל האוכלוסייה – כ-284,000 איש.

  אם אתם מחפשים קרקעות לרכישה בחיפה או לחילופין לרכוש דירה למגורים או להשקעה, העיר המתפתחת גם מבחינה נדל"נית תציע לכם מגוון פרויקטים, בעלי אופי שונה, שממוקמים במיקומים שונים ובעלויות שונות לחלוטין.

  לאחר שהבנתם היטב מהו התקציב העומד לרשותכם ומהן אפשרויות המימון הזמינות עבורכם, כדאי לצאת ולבדוק את השטח ולהתרשם מפרויקטים שונים.