דירות חדשות למכירה ברמת גן – פרויקטים חדשים

רמת גן נהנית מציון של 7 מתוך 10 במדד החברתי-כלכלי של הלמ"ס, ולכן פרויקטים ברמת גן מהווים מקור למשיכה עבור אנשים רבים המחפשים לרכוש דירה למגורים או להשקעה. המחיר הממוצע לשכירות בעיר בשנים האחרונות עומד על 5,300-7,700 ₪ והמחיר לדירה ממוצעת בעיר עומד על 2.3-3.1 מיליון ₪.

ברמת גן נמכרות בממוצע 1,600-1,900 דירות בשנה. נדלן ברמת גן יודע להניב תשואה ממוצעת מדירה להשקעה בטווח של 3.5%-2.5%. מדובר באחת הערים האיכותיות והמבוקשות ביותר בישראל – ולא סתם.

נתוני נדלן ברמת גן – מחיר ממוצע של קניה לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
31,820,638 ₪4,550 ₪7%
42,239,650 ₪6,000 ₪7%
52,824,219 ₪7,400 ₪8%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  פרויקטים חדשים בעיר נחטפים לרוב כמו לחמניות חמות בצאת חג הפסח. בין הדוגמאות העדכניות ביותר אפשר לציין את פרויקט מעלה הבנים, מגדל פסגת דן, פרויקט נורדאו, אאורה רמת גן – ועוד. העיר מבוקשת מסיבות רבות:

  בראש ובראשונה בגלל המיקום המצוין שלה במרכז הארץ ובמרכז גוש דן. היא מציעה רמת חיים גבוהה הכוללת קשת רחבה של בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצוינים, לרבות אוניברסיטת בר-אילן, בית ספר בית צבי ומכללת שנקר.

  מוסדות התרבות שלה רבים וטובים וכוללים את תיאטרון הספרייה, המקהלה הקאמרית, המוזיאון לאמנות ישראלית – ועוד. גם אתרי טבע לא חסרים בה, לרבות כמובן הספארי והפארק הלאומי. בעיר ממוקם גם המרכז הרפואי שיבא.

  התחבורה הציבורית בעיר ובאזור כולו מאפשרת לתושביה לנוע ולהתנייד בצורה יעילה בעיר עצמה ובכל רחבי גוש דן גם מבלי להחזיק ברכב צמוד. בעיר פועלת תחבורה ציבורית באופן חלקי גם בשבת, וזהו יתרון משמעותי עבור הקהל החילוני.

   

  השקעה בנדל"ן מניב – השקעה טקטית לטווח ארוך

  פרויקטי בנייה חדשה למגורים ברמת גן והסביבה יכולים להתברר כעסקה מוצלחת למשקיעים. מחירי הנדל"ן בישראל עדיין מאמירים עם הזמן, והדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בגוש דן. נכס שנרכש במחיר נתון בשנת 2022 עשוי להיות שווה הרבה יותר כעבור מספר בודד של שנים. בנוסף לשווי הנכס, גם התשואה ברמת גן טובה ביחס לממוצע.

  כאשר אתם באים לרכוש דירה למטרת השקעה, חשוב עוד יותר לשים לב לפרטים הקטנים ולערוך תוכנית טקטית מסודרת. חשוב לבדוק היטב ובאופן מדויק מהו התקציב העומד לרשותכם, מהי התשואה הצפויה, מה מצב התשתיות, האם אזור המגורים צפוי לזכות להשקעה מצד העירייה – ולא לוותר על יציאה לשטח.

  כל פרט קטן עשוי להתברר כמשמעותי וגדול. קחו את הזמן לברר ולבדוק כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך מאוד.

   

  רכישת דירה על הנייר – רכישה לפני תחילת הבנייה

  אם טרם החלו במלאכת הבנייה, לעיתים תוכלו להשפיע על תכנון הדירה או הבית בדרכים שונות. לרוב הקבלן נוטה לתת הנחה במחיר, ולעיתים אף מדובר בהנחה משמעותית של 20%-15% מהעלות המקורית, כי כך הוא יכול לבנות בשקט יחסי ולשפר את תזרים המוזמנים שלו.

  כמובן שרכישת דירה על הנייר מציבה גם סיכונים אפשריים. יכול להיות שהתוצאה הסופית תהיה מעט שונה מסיבות שונות, לרבות שינויים כפויים הנובעים מהחלטות הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

  גם מועד מסירת הדירה עשוי להשתנות. כדאי לבדוק היטב ומבעוד מועד מה רוכשים, לבדוק מי בעל השטח, מהם היתרי הבנייה הקיימים, אילו פרויקטים ביצע הקבלן, מהם פרטי החוזה ביניכם – ועוד.

   

  טווח המחירים עבור דירות חדשות למגורים ברמת גן

  טווח המחירים בעיר רחב מאוד ומתאים לרוכשים מסוגים שונים ובעלי תקציבים שונים לחלוטין. העלויות מושפעות מהמיקום, מרמת הביקוש וההיצע, מרמת התשתיות והמוסדות באזור, וכמובן – מהגודל ומהסטנדרטים האדריכליים והתכנוניים של הדירה. אם אתם מחפשים דירות חדשות למכירה בעיר רמת גן, הטבלה הבאה תעזור לכם להבין באיזה טווח עלויות מדובר:

  סוג הנכסמחיר דירה חדשה מקבלן ברמת גן (ממוצע)
  מחיר ממוצע לדירה חדשה מקבלן ברמת גן (ממוצע)3.9 מיליון ₪ - 1.6 מיליון ₪
  מחיר דירת 2 חדרים מקבלן1.95 מיליון ₪ - 1.4 מיליון ₪
  עלות דירת 3 חדרים חדשה ברמת גן2.4 מיליון ₪ - 1.7 מיליון ₪
  כמה עולה דירת 4 חדרים חדשה ברמת גן3 מיליון ₪ - 2.1 מיליון ₪
  מחירי דירות 5 חדרים חדשות ברמת גן3.85 מיליון ₪ - 2.5 מיליון ₪
  מחיר דירת 6 חדרים3.9 מיליון ₪ - 2.7 מיליון ₪
  דירת פנטהאוז חדשה ברמת גן4 מיליון ₪ - 2.7 מיליון ₪

   

  שווה לפקוח עין על פרויקטים עתידיים בעיר

  רכישת דירה ברמת גן לא מתאימה לכל אחד בשל העלות הגבוהה מהממוצע הארצי, אך אם היא עומדת בתקציב שלכם – בהחלט שווה לפקוח עין ולחפש פנינים ומציאות.

  פרויקטים חדשים בעיר צצים בלי הפסקה, ובין אם מדובר ברכישת דירה להשקעה ברמת גן או בדירה למגורים – תמיד אפשר למצוא אופציה טובה. רק תזכרו לבדוק היטב את סביבת המגורים, את תכנוני העירייה ואת פרטי החוזה.