דירות חדשות למכירה בבת ים – פרויקטים חדשים

בת ים היא עיר במחוז תל אביב, הממוקמת במקום ב-14 בהתייחס לגודל האוכלוסייה בישראל. העיר גובלת בערים ראשון לציון, תל אביב וחולון. העיר מונה כ-130 אלף תושבים.

בעוד הנדל"ן בשכנתה התל אביבית מתפתח בקצב מסחרר, נראה כי בת ים מצטרפת לפעילות הנדל"ן הענפה באזור המרכז.

כמו ברוב הערים הנמצאות במרכז הארץ, כך גם הביקוש לקניית דירות למגורים או להשקעה לא דילג על בת ים שהפכה למוקד משיכה פופולרי עבור אלו המחפשים פרויקטים להשקעה או פרויקטים למגורים בבת ים.

נתוני נדלן בבת ים – מחיר ממוצע (קניה/שכירות) לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
31,450,000 ₪3,999 ₪8%
41,976,667 ₪6,100 ₪8%
52,483,462 ₪7,200 ₪1%-

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  רכישת דירות חדשות בבת ים

  רכישת דירות לצורך מגורים או השקעה בנדל"ן, הפך להיות אחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר כיום. אחת הסיבות לכך היא התשואה שמניב הנכס במהלך השנה. בעוד התשואה בערים המרכזיות ביותר (תל אביב, גבעתיים, רמת גן והסביבה) ממשיכות לרדת לאור הביקוש ועליית המחירים המתמדת, התשואה בערים הסמוכות במרכז הארץ הופכת משתלמת יותר ויותר.

  כך התמונה כפי שאנו מכירים אותה מאז ומתמיד מתחילה להשתנות, ולאחרונה החל להתעורר עניין בפרויקטים בבת ים וביתר הערים הסמוכות לה. דירות חדשות למכירה בבת ים אל מול פרויקטים בבנייה לבת ים; יזמי הנדל"ן בעיר מגבירים את הקצב.

  פוטנציאל התשואה בעיר

  מחירי הנדל"ן בעיר עלו הממוצע בחמש השנים האחרונות בכ-30%. עליית המחירים מצביעה על פוטנציאל תשואה גבוה על השקעה ברכישת נדל"ן בעיר; בעוד הערים שנמצאות בצמידות לתל אביב לא ממצות את מלוא פוטנציאל הנדל"ן בכל האזורים, לאור המחירים הגבוהים, בת ים תופסת מקום טוב בפוטנציאל השבחת ההון.

  חשוב לדעת שהתשואה בבת ים עומדת על כשלושה אחוזים, בעוד התשואה בערי הנדל"ן המרכזיות הלו הן תל אביב והערים הסמוכות, עומדת על בין 2.1% ל-2.3% כאשר הנתון משתנה באופן יחסי.

  בשנה החולפת, נמכרו בעיר כ-1,000 דירות, ביניהם דירות מקבלן בבת ים אל מול פרויקטים חדשים בבת ים קו ראשון לים, מיקום שנחשב פופולרי במיוחד על ידי משקיעי ורוכשי דירות.

  נכון להיום ניתן למצוא פרויקטים המציעים רכישה בבנייני מגורים, דירות גן או פנטהאוזים ודירות חדשות למכירה בבת ים.

  התפתחות פרויקטים עתידיים מאפשרת התפתחות וקידום עסקאות נדל"ן, עוד בשלבי הבנייה השונים ועד לשלב האכלוס, בין אם הצורך הוא בפרויקטים למגורים או פרויקטים להשקעה.

  מי מגיע לרכוש נדל"ן בבת ים?

  אין ספק שהסמיכות של בת ים לתל אביב מעלה שואלת בנוגע לעתידה של העיר. עלו בעבר לא פעם המלצות על איחוד בת ים עם לא אחרת מתל אביב, כאשר מטרת ההמלצה הייתה לאפשר לתושבי בת ים להנות משירותיה של העיר הנחשקת בישראל.

  על אף שנכון להיום איחוד מסוג זה אינו אושר, אפשר להסיק מכך על משמעות הסמיכות והקרבה לתל אביב; נראה כי לאחרונה יזמי הנדל"ן, המשקיעים והרוכשים לצרכים פרטיים, נוטים להציץ מעט מעבר לתל אביב המרכזית.

  משקיעים רבים בוחרים להשקיע בנדל"ן בעיר, במיוחד לאור המיקום שלה שמהווה פוטנציאל עתידי.
  כמו המשקיעים כך גם מחפשי הדירות לצורך מגורים, ככל הנראה ימצאו את מקומם בעיר. משום שהעיר מציעה סביבה המתאימה להקמת משפחה וגידול ילדים לצד המחירים הנוחים ביחס לערי המרכז, משפחות צעירות בוחרות להשתכן בעיר. מעבר לכך, העיר מספקת את צרכיהם של מחפשי דירות חדשות בבת ים על הים, לאור המיקום האסטרטגי שבו היא ממוקמת.

  מחירים של דירות בבת ים

  המחיר הממוצע למ"ר בבת ים עומד כיום על כ-28,600 ₪. התשואה השנתית בעיר עומדת על כ-2.37%, בעוד נמכרו במהלך השנה החולפת סה"כ כ-1,000 דירות בבת ים למטרות השקעה או דיור.

  מחירי הנדל"ן בעיר עברו שינויים במהלך השנים האחרונות; בשנת 2012 מחיר ממוצע של דירה חדש בבת ים עמד על כ-1,780,000 ₪, כשבחלוף השנים המחירים הכפילו עצמם והגיעו כיום עד ל-2,500,000 ₪ לדירה ממוצעת.

  באשר לשאלה כמה עולות דירות 5 חדרים חדשות בבת ים או מהו מחיר דירת 4 חדרים מקבלן, ודאי תשמחו לשמוע שמחירה של דירת 4 חדרים חדשה נמוך מהמחיר הממוצע בבת ים והוא נע בין 2,138,000 ₪ ל-2,349,000 ₪. לעומת זאת, דירת 3 חדרים חדשה עשויה לעלות לכם כ-1,715,000 ₪, זאת כמובן בהתאם לסוג הדירה, מיקומה ופרמטרים נוספים.