דירות חדשות בנתיבות למכירה – פרויקטים חדשים

העיר נתיבות ממוקמת בדרום מדינת ישראל. העיר סמוכה לערים מרכזיות נוספות בדרום וביניהן באר שבע, שדרות, קרית גת ואופקים. מספר התושבים בעיר עומד על כ-38,000 תושבים.

בעוד ששוק הנדל"ן הישראלי היה בעבר בעיקר במרכז הארץ, מתחולל לאחרונה שינוי המביא את שוק הנדל"ן בפריפריה אל מרכז העניינים.

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים פונים לשוק הנדל"ן לא רק לצורך דיור, אלא גם לצורך השקעה.

בזמן ששוק הנדל"ן הישראלי חי ובועט, אזור הדרום לא ממהר להישאר מאחור – דרום הארץ והעיר נתיבות בפרט, הפכו למוקדי משיכה למשקיעי נדל"ן מרחבי הארץ.

במסגרת פיתוח הנדל"ן המהיר, ניתן למצוא לא מעט דירות חדשות בנתיבות, במסגרת פרויקטים בבנייה או פרויקטים עתידיים.

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  שיא עסקאות נדל"ן בנתיבות

  במשך שנים העיר נתיבות לא נחשבה כיעד אטרקטיבי עבור משקיעי הנדל"ן. העדפת המשקיעים הייתה לרוב לבחור בהשקעות באזור המרכז, בתל אביב-יפו או בערים הסמוכות לה. אך בשנים האחרונות, התעורר עניין מחודש בעיר.

  נתיבות שמוכרת לנו לרוב כעיר מרוחקת בדרום הארץ, לא זכתה לקבל הכרה חיובית והייתה מוכרת בעיקר לאור שיגור רקטות אל עבר יישובי הדרום. אך שוק הנדל"ן נכנס לתמונה והוא הגיע כדי לשנות אותה: נתיבות החלה לנגוס בנתח שמחזיקים בו אזורי הנדל"ן המבוקשים וגרמה לעניין בקרב משקיעי הנדל"ן בישראל.

  פעילות הנדל"ן בנתיבות החלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות והולכת וגדלה בקצב מסחרר.

  בשנת 2016 נרשמו בעיר כ-600 עסקאות נדל"ן והמספרים הולכים וגדלים מדי שנה.

  ככל הנראה, חלק לא מבוטל מהעסקאות הללו בוצע במסגרת הגרלות המחיר למשתכן שתרמו לסגירת עסקאות בעיר. אך גם בהינתן הנתון הזה, המספרים גבוהים ואינם משקפים את עסקאות הנדל"ן ביישובי הדרום ובערי הפריפריה באופן כללי.

  כך או כך, בשנה האחרונה ובשנים שקדמו לה, התפתחות פרויקטים חדשים בנתיבות המציעים מגוון אפשרויות נדל"ן שונות, החל מרכישות דירות מקבלן בנתיבות להשקעה או פרויקטים למגורים בנתיבות, ועד לפרויקטים "על הנייר" או במילים אחרות, פרויקטים עתידיים.

  נתוני נדלן בנתיבות – מחיר ממוצע של קניה לפי מספר חדרים

  מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
  3982,500 ₪2,600 ₪8%
  41,167,520 ₪3,200 ₪11%
  51,407,000 ₪3,500 ₪1%

  למי מתאימות הדירות?

  ככל עסקה בשוק הנדל"ן, ניתן לרכוש את הדירה לצורך מגורים או לחלופין לצורך השקעה. כך או כך, תוכלו למצוא את שתי האפשרויות הללו בעיר, ובשפע רב. העיר נתיבות מציעה למשקיעים ולרוכשים נדל"ן בטווח רחב ומגוון.

  משפחות עם מספר נפשות ממוצע המעוניינות במגורים בעיר יוכלו למצוא פרויקטים למגורים בנתיבות המציעים מגוון אפשרויות. הנדל"ן בעיר מציע דירות חדשות בנתיבות כולל דירות מקבלן בנתיבות, או לחלופין פרויקטים עתידיים או פרויקטים על הנייר שנמצאים בעת הרכישה או החתימה בהליך אישורי בנייה.

  לא רק המעוניינים במגורים בעיר יוכלו למצוא את מקומם, אלא גם משקיעים שמעוניינים להשקיע את כספם ולדעת שהשאירו אותו בידיים טובות. אין ספור דירות חדשות לקנייה בנתיבות אל מול פרויקטים עתידיים, דירות מקבלן בנתיבות או פרויקטים חדשים בנתיבות שכבר מוכנים לאכלוס, רק מחכים למשקיעים הנכונים והופכים את התחרות בשוק לגדולה הרבה יותר מבעבר.

  מחירים של דירות חדשות למכירה בנתיבות

  החל משנת 2012 ועד שנת 2020, נראתה עליית מחירים בשוק הנדל"ן בנתיבות. אם בשנת 2012 המחיר עמד על 0.5 ₪ מיליון עבור דירות חדשות לקניה בנתיבות, כיום המחיר הממוצע של פרויקטים בנתיבות עומד על סכום של 996,200 ₪.

  המחירים משתנים בהתאם לסוג הדירה והפרויקט, כאשר דירות חדשות למכירה בנתיבות עשויים להגיע למחיר של כ-1,250,000 ₪.

  לצורך ההשוואה, מחיר דירת 4 חדשה בנתיבות נע בין 963,000 ₪ לדירה חדשה לעומת 858,000 ₪ עבור דירה יד שנייה. עלות דירת 5 חדרים בנתיבות נעה כיום על בסביבות 1,200,000 ₪, עבור דירה חדשה מקבלן.

  אם אתם שואלים עצמכם כמה עולה דירת 3 חדרים מקבלן, חשוב שתדעו שהמחיר הממוצע בשוק הנדל"ן בנתיבות על טווח מחירים הנע בין 750,000 ₪ ועד 1,200,000 ₪, בהתאם לסוג הדירה והפרויקט.

  רכישת דירות להשקעה או למגורים בנתיבות

  בשנה האחרונה נמכרו למעלה מ-1,000 דירות בנתיבות, למטרות השקעה או דיור. התשואה השנתית הממוצעת של דירות בעיר נתיבות עומדת על כ-3.37%, בעוד המחיר הממוצע למ"ר עומד על 9,100 ₪. לצורך ההשוואה, התשואה השנתית הממוצעת של דירות בתל אביב עומדת על 3.01% בעוד המחיר הממוצע למ"ר גבוה פי כמה ועומד על כ-38,500 ₪ למ"ר בממוצע.