דירות חדשות למכירה בחדרה – פרויקטים חדשים

חדרה היא עיר בצפון הארץ הממוקמת במחוז חיפה, ומחברת בין אזור הצפון לאזור השרון. העיר סמוכה לפארק השרון ושוכנת לחופי הים התיכון. העיר הוקמה כמושבה עם הקמתה והוכרזה כעיר בשנת 1952. אוכלוסיית העיר מונה כ-97,330 תושבים.

בשטחה של העיר נמצאים מתחמי תרבות והיסטוריה, פנאי, מסחר ורפואה; ביניהם בית החולים הלל יפה, פארק השרון ויער חדרה, מתחם סינמה סיטי, קניונים ובתי ספר.

חדרה הינה אחת הערים הגדולות ביותר באזור הצפון, הן מבחינת גידול האוכלוסייה בעיר והן מבחינה חברתית-כלכלית. ענף הנדל"ן בעיר צומח גם הוא, לאור המיקום האסטרטגי של העיר והאפשרות למחייה או להשקעה מבלי לקרוע את הכיס.

כל מה שצריך לדעת על הנדל"ן בחדרה – החל מדירות חדשות למכירה בחדרה ועד פרויקטים בשיווק ופרויקטים בחדרה על הים.

נתוני נדלן בחדרה – מחיר ממוצע של קניה לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
31,008,882 ₪2,700 ₪10%
41,323,226 ₪3,600 ₪3%
51,594,444 ₪4,300 ₪2%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  פרויקטים בחדרה: מה חשוב לדעת לפני רכישת דירה חדשה?

  הודות למיקום האטרקטיבי של העיר המאפשר גישה מהירה וקלה אל ערים מרכזיות ברחבי הארץ, הפכה חדרה בשנים האחרונות לאחד מיעדי הנדל"ן המבוקשים באזור הצפון. מלבד המיקום של העיר, ההתפתחות של ענפי התעשייה והמסחר בעיר מביאים לגידול באוכלוסיית העיר.

  חדרה אמנם אינה מוכרת לנו מהכותרות כעיר פופולרית או מרכזית, אך בעולם הנדל"ן העיר מתגלה כהפתעה: לא מעט משקיעים ויזמי נדל"ן מתעניינים בנכסים הרבים בעיר. רבים מהם בוחרים להשקיע את כספם בפרויקטים בחדרה, לאור הפוטנציאל הגלום בעיר כפי שהם רואים זאת.

  כאמור, אפשרות ההגעה הנוחה של חדרה לערים מרכזיות כמו הוד השרון, רמת השרון, הרצליה או תל אביב שמה את חדרה על מפת הנדל"ן הישראלית. הסיבה לכך היא כמובן לא רק במיקום, אלא בכך שהעיר מאפשרת להתגורר במיקום מרכזי ונוח ולשלם על כך פחות מבערים אחרות.

  לא מעט פרויקטים עתידיים מתוכננים בעיר. הפרויקטים בחדרה נעים בין פרויקטים עתידיים המוצעים למתעניינים כפרויקטים על הנייר בחדרה, לבין דירות חדשות בחדרה המוכנות לאכלוס ולמגורים.

  משפחות צעירות וזוגות הינם האוכלוסייה העיקרית שמגיעה לעיר במטרה להתגורר בה. המתעניינים בנכסי הנדל"ן בעיר, כמו גם היזמים והמשקיעים, מגלים עניין בשכונות מובילות בחדרה, ביניהן: שכונת הפארק, בית אליעזר, עין הים, שכונות מערב העיר ומרכז העיר.

  מתעניינים בנכס? בואו נדבר על נתוני הנדל"ן בעיר

  כ-1,012 דירות נמכרו בעיר הצפונית בשנה האחרונה. כיום ישנן 1,090 דרות המוצעות למכירה בעיר, כאשר בכל רגע נתון ישנם פרויקטים הנמצאים בשלבי פיתוח שונים. בחדרה ניתן למצוא פרויקטים ואפשרויות רכישה מגוונות, הן להשקעה והן לצרכי מגורים.

  אחת הבדיקות החשובות ביותר לפני רכישת דירה היא השוואה התשואה אל מול המחיר למ"ר. באמצעות ההשוואה הזו, ניתנת האפשרות להעריך את שווי הנכס העתידי ואת כדאיות העסקה.

  בשנה האחרונה, נמכרו בעיר כ-756. התשואה השנתית הממוצעת של הדירות בעיר הינה 2.76%, לצד המחיר הממוצע למ"ר שהינו 14,300 ₪. בהתייחס לנתוני התשואה מול המחיר למ"ר בחדרה, ראוי לציין שהתשואה בעיר נחשבת לממוצעת בענף הנדל"ן, בעוד המחיר למ"ר נחשב לנמוך יחסית.

  חלק לא מבוטל מהיזמים שמגלים עניין בפרויקטים לשקעה בחדרה, מחליטים להשקיע את כספם דווקא בדירות מקבלן בחדרה; ככל הנראה, לאור העלות הכלכלית המשתלמת ללא צורך להשקיע זמן או תקציב נוסף למען שיפוץ הדירה או תחזוקה משמעותית.

  האוכלוסייה המגיעה לעיר מתעניינת בפרויקטים למגורים בחדרה, לרוב בנכסי הנדל"ן החדשים בעיר המציעים דיור בר השגה. המגוון הרחב של הפרויקטים בעיר לצד האוכלוסייה הצעירה המגיעה אליה, מעלה את ערך נכסי הנדל"ן בחדרה. יחד עם זאת, עולה בהתאם גם התחרות בשוק וכמובן המחיר שידרשו לשלם הקונים בעבור נכסים אלו ואחרים.

  לאור מיקומה של חדרה על רצועת החוף וסמיכותה לחופי הים התיכון, משקיעים רבים מתעניינים במיוחד בדירות על הים בחדרה. לא מעט פרויקטים בבנייה בחדרה הם כאלו הממוקמים בקרבה לים, לאור המיקום בעל הפוטנציאל והביקוש הגבוה.

  קצת מספרים: מחירים של דירות חדשות בחדרה

  מחירי הדירות בעיר ככל נכס נדל"ן, משתנים בהתאם לפרמטרים שונים המתייחסים למאפייני הדירה.

  חיפוש דירה להשקעה מתנהל לרוב על פי קריטריונים כמו מחיר הדירה, גודלה וההשקעה הכלכלית שהיא דורשת בטרם האכלוס. לעומת זאת, חיפוש דירה למגורים זהו תהליך מעט יותר מורכב. מעבר לפרטים הטכניים, חשוב לרוכשים לצורך מגורים להתאים אל הצרכים שלהם את סביבת המגורים.

  מחירי הדירות בחדרה נעים בין טווח מחירים המשתנה בהתאם למאפייני הנכס הספציפיים, בין אם מדובר בפרויקטים למגורים או השקעה.

  המחיר הממוצע של דירה בחדרה עומד על סכום של כ-1,432,475 ₪.

  מחירי הדירות בעיר נחשבות לנמוכים בהשוואה לנתונים ביתר הערים בישראל במהלך השנים האחרונות. בין השנים 2016-2018 נעו מחירי הדירות בעיר בטווח שבין 1,677,000 ₪ ועד 1,690,000 ₪;

  הנתונים מתייחסים לדירות חדשות בלבד שנרכשו בעיר. המחירים של דירות 5 חדרים חדשות בחדרה עומדים על כ-1,500,000 ₪ ועד 1,800,000 ₪.

  לעומת זאת, מחיר דירות 4 חדרים מקבלן בעיר חדרה נע בין 1,300,000 ₪ ועד 1,600,000 ₪ ומחירי דירות 3 חדרים חדשות בחדרה נעים בין 1,200,000 ₪ ועד 1,400,000 ₪.

  אם אתם מעוניינים בדירות היוקרתיות יותר בעיר, וודאי תרצו לדעת כמה עולה פנטהאוז בחדרה: כדאי שתדעו שבמקרה הזה המחיר מתחיל מסכום של כ-1,600,000 ₪ ועשוי להגיע עד כ-1,800,000 ₪ או יותר.