פרויקטי נדל"ן חדשים באשקלון

אמנם מדובר באחת הערים העתיקות בעולם, אך פרויקטים חדשים באשקלון נבנים כל הזמן. בדיקה של נתונים מגלה מחיר ממוצע לקנייה של בין 1.1-1.2 מיליון ₪ ובמחיר ממוצע של 11,000-12,000 ₪ למ"ר. שכירות בעיר נעה לרוב בין 3,400-3,600 ₪ והתשואה השנתית נעה בין 3.1%-3.3%.

שוק הנדל"ן באשקלון בהחלט דינאמי, תוסס ומתפתח ובשנים האחרונות נמכרים בה כ-4,000-4,100 דירות בכל שנה, וזהו נתון גבוה בהרבה מרוב הערים בישראל.

 

פרויקטים חדשים באשקלון
פרויקטי נדלן חדשים באשקלון מקבלן

 

נתוני נדלן באשקלון – מחיר ממוצע של קניה לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
3863,750 ₪3,000 ₪7%
41,337,319 ₪3,800 ₪14%
51,580,714 ₪4,500 ₪4%

 

אשקלון – עיר עתיקה, פרויקטים חדשים

הפסיפס התרבותי והאדריכלי של אשקלון בהחלט מגוון בהתחשב בכמות הממצאים הארכיאולוגיים הקיימים בתחומה מחד והפרויקטים החדשים שצצים כפטריות אחרי הגשם מאידך. חפשו פרויקטים חדשים ברשת ובשטח ותמצאו אותם בשפע.

המחירים בעיר כלל אינם גבוהים והיא מציעה לתושביה כל מה שהם צריכים על מנת לחיות בנוחות, לרבות השקעה מתמשכת בחינוך, בפנאי ובתרבות, וזאת גם במטרה למשוך זוגות צעירים שייבנו בה את חייהם לטווח ארוך.

 

פרויקטים חדשים בבניה באשקלון – חינוך ותיירות

העיר אכן עירונית במיוחד ומציעה לתושביה מענה בכל תחומי החיים. להלן כמה מיתרונותיה של השקעה בנדל"ן בעיר אשקלון:

✔️ מגוון מוסדות תרבות הכוללים בין היתר את היכל התרבות העירוני, אמפי תיאטרון וקונסרבטוריון

✔️ קניונים ומרכזים מסחריים רבים פזורים לאורכה ולרוחבה של העיר

✔️ האקלים הנוח השורר בה ברוב ימות השנה והאטרקציות ההיסטוריות והתיירותיות שלה מושכים יותר ויותר תיירים עם השנים. העיר כוללת לא פחות מ-27 פארקים וגנים מסוגים שונים ועל חלק מהאטרקציות המרכזיות שלה נמנים מספר פסטיבלים, פארק ניצנים, חוף הים, הטיילת והמרינה.

✔️ חינוך ונוער – העיר מפעילה עשרות מוסדות שונים, וכוללת בתוכה גם מכללה אקדמית אחת – המכללה האקדמית אשקלון. תושביה הצעירים יכולים להשתתף בפעילויות של אינספור תנועות נוער שונות.

✔️ אוהבי הארכאולוגיה יוכלו למצוא בה מספר ממצאים בעלי משמעות היסטורית, וזה לא מפתיע בהתחשב בכך שמדובר בעיר עתיקה במיוחד ובעלת היסטוריה של אלפי שנה.

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  רכישת דירה למגורים באשקלון – חדשה או יד שנייה?

  אנשים רבים מתלבטים האם לרכוש דירה חדשה או דירה יד שנייה. אם התקציב שלכם מרשה זאת, דעו שלרכישת דירה חדשה נלווים יתרונות רבים. דירה חדשה מהווה השקעה טובה יותר בטווח הארוך, לרוב תכלול מעלית וחדר ממ"ד, סטנדרט הבטיחות והבנייה שלה גבוה יותר, וכמובן שגם האסתטיקה והעיצוב ברמה אחרת לחלוטין מדירות ישנות.

  החיסרון טמון בעיקר בעלות הגבוהה יותר, אך לא קשה למצוא פרויקטים משתלמים, ובפרט כשמדובר בפרויקטים בהיקף גדול, אשר מציעים בשלבים הראשונים לתכנונם מחירי השקה טובים. זהו במידה רבה עניין של תזמון וחיפוש חרוץ ונכון.

   

  נדל"ן באשקלון – פרויקטים ליד הים

  כמו כל עיר חוף בישראל, גם באשקלון ניתן למצוא פרויקטים מעניינים ליד הים – מגורים בסמוך לים קורצים לאנשים רבים, וכשיש ביקוש יש היצע. לעיתים עלויותיהם אכן גבוהות יותר מפרויקטים הנבנים במרכז העיר, אך ההזדמנות ליהנות מנוף לשקיעה ומבריזה נעימה בסיום היום בהחלט קוסמת לרוכשים.

  אין ספק שמלבד הפן הפרקטי ושדרוג אורח החיים, מדובר גם בסמל סטטוס למי שיכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה על רצועת החוף.

   

  טווח המחירים של דירות חדשות למגורים באשקלון והסביבה

  בעיר קיים מספר רב של שכונות מגורים הממוקמות בצפונה, במרכזה ובדרומה. המעוניינים לקבל טווח מחירים כללי בכל הקשור לעלות הרכישה של דירות חדשות באשקלון, יכולים להיעזר בטבלה הבאה:

  מחירון השוואת מחירים – דירה חדשה באשקלון

  סוג הנכס - דירה חדשה באשקלוןמחיר דירה חדשה באשקלון (ממוצע)
  מחיר ממוצע לדירה חדשה במרכז העיר אשקלון2.7 מיליון ₪ - 650 אלף ₪
  דירת 2 חדרים חדשה באשקלון870 אלף ₪ - 650 אלף ₪
  המחיר לדירת 3 חדרים חדשה באשקלון1.35 מיליון - 930 אלף ₪
  מחיר דירת 4 חדרים מקבלן באשקלון1.7 - 1.3 מיליון ₪
  עלות לרכישת דירת 5 חדרים חדשות באשקלון1.9 - 1.6 מיליון ₪
  מחיר דירה באשקלון ליד הים2.7 - 1.8 מיליון ₪

   

  רכישת דירה חדשה באשקלון – היצע פרויקטים רחב

  ✔️ היצע הפרויקטים רב מאוד וכך גם גודלן של השכונות בעיר. עובדה זו גורמת ליצירת שוק תוסס ומגוון מאוד. אם תחפשו מספיק טוב, תמצאו פרויקטים שונים בתכלית, ולעיתים קרובות מפורסם פרויקט חדש. כדאי לקחת את הזמן ולבדוק מספר פרויקטים לפני שלוקחים החלטה, גם אם הפרויקט הראשון או השני כבר הלהיבו אתכם.

  ✔️ מדובר ברכישה ובהשקעה לטווח ארוך מאוד, והיצע הפרויקטים הרחב משמעותו שאולי קיימת אופציה מתאימה יותר במיקום אחר. בדקו היטב את פרטי החוזה, את סביבת המגורים, את תכנון הנכס ואל תוותרו על התמקחות עם הקבלן.