דירות חדשות למכירה ברחבי העיר אשדוד

באשדוד נמכרות מדי שנה אלפי דירות חדשות. מחיר ממוצע למטר מגורים באשדוד עומד כיום על 17,000-18,000 ₪ למ"ר. התשואה השנתית הממוצעת על דירה מקבלן באשדוד נעה בין 2.9% ל-3.1%.

מדובר בעיר השישית בגודלה בישראל והגדולה במחוז הדרום. בעיר פועלים 133 בתי ספר ומספר מוסדות להשכלה גבוהה, וביניהם המכללה למינהל והמכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון.

העיר מאופיינת בשנים האחרונות בתנופה תיירותית הולכת וגוברת בהתבסס בין היתר על רצועת החוף שלה, ומהווה קרקע פורייה לפיתוח פרויקטים חדשים, בדגש על בנייה לגובה.

 

נתוני נדלן באשדוד – מחיר ממוצע של קניה לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
31,235,227 ₪3,600 ₪5%
41,636,471 ₪4,700 ₪3%
52,078,000 ₪5,800 ₪1%

 

דירות חדשות באשדוד ליד הים

כמו כל עיר בישראל ובעולם המתהדרת ברצועת חוף, גם במקרה של אשדוד מדובר ביתרון מרכזי. דירות על החוף וליד הים עולות יותר – אך מספקות יתרונות שאין להם תחליף כמו נוף מקסים לשקיעה, שלווה בשפע, פסקול של גלים המתנפצים על החוף וגישה זמינה לים במהלך הקיץ. עליכם לשקול את העלות מול התועלת ולהחליט אם דירה ליד הים מתאימה לכם.

בעיר קיימות 2 טיילות ליד הים:

טיילת ספורט ונופש באורך 3 קילומטרים, הכוללת מסלולי הליכה ואופניים ומתקני כושר גופני.

טיילת החוף – נבנתה באופן חלקי ונמצאת בפיתוח בעלות של מאות מיליוני שקלים, ומהווה נדבך חשוב בתוכנית רחבה לפיתוח חוף הים של העיר וקריצה לתיירים.

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  רכישת דירה להשקעה בעיר אשדוד

  העצה הטובה ביותר בכל הקשור לרכישת דירה להשקעה היא קודם כל לעשות בדק בית ולהבין את השטח ואת השוק. בעוד הנטייה הטבעית של מרבית האנשים היא לחפש את האזורים המבוקשים ביותר להשקעה, הסיכוי הטוב ביותר שלכם לבצע השקעה מוצלחת הוא לבחור באזורים שבדיוק כעת מתפתחים – אך טרם נחשבים לחלוטין למפותחים.

  אזורים שעדיין לא הגיעו לשיאם, אך הם בדרך לשם. אלו אזורים שעתידים למשוך ביקוש משמעותי. משקיע חכם יכול באופן הזה לרכוש דירה יחסית בזול – ולהשכירה או למכור אותה ביוקר, וזאת בשל העלייה בביקוש ובערך הנכס במרוצת הזמן. זוהי לרוב האסטרטגיה היעילה והחכמה ביותר.

   

  דירות חדשות במרכז העיר אשדוד

  בבואכם להשקיע בנדלן באשדוד, כדאי לשים לב לרמת ההשקעה בעיר, ובפרט אם אתם מתכוונים לחיות בנכס. בשנים האחרונות חלה מגמה של התחדשות עירונית ברובעים הוותיקים של העיר, פועלים בה כיום שלושה אזורי תעשייה גדולים וגם הנמל הגדול בישראל.

  ✔️ העיר מציעה בין היתר: שני שווקים, ארבעה קניונים גדולים, מרינה, בית החולים אסותא, מספר מרכזי אמנות ותרבות כמו מוזיאון אשדוד לאמנות והתזמורת האנדלוסית הישראלית שמרכזה בעיר.

   

  דירה חדשה מקבלן באשדוד

  כשאתם מתחילים לגשש אחר פרויקטי נדל"ן חדשים באשדוד, אחד היתרונות של רכישת דירה מקבלן היא העלות המוזלת. הקבלן מציע מחיר מוזל לפני שהפרויקט החל להיבנות בפועל, או כשהוא עוד בחיתוליו, על מנת לעבוד בראש שקט, להקל על המימון שלו ולשמור על תזרים מוזמנים שוטף.

  לכן כשאתם מחפשים לרכוש דירה במחיר משתלם, בין אם למגורים או להשקעה, אל תפסחו על דירות חדשות מקבלן – כולל דירות על הנייר. מובן שכאשר מדובר בדירה על הנייר, מומלץ לבצע בדיקה מעמיקה בנוגע לקבלן ולהיסטוריה שלו.

   

  טווחי המחירים בפרויקטים חדשים למגורים

  טווח המחירים של פרויקטים למגורים באשדוד הוא כמובן רחב מאוד ותלוי ברובע שבו ממוקם הפרויקט, בכמות החדרים, בקרבה לים – ועוד. בכל הקשור לדירות חדשות באשדוד למכירה מיידית, הטבלה הבאה נותנת טווח מחירים כללי, והיא תוכל לסבר לכם את האוזן ולשפוך קצת אור על הנושא:

  סוג הנכסמחיר דירה חדשה באשדוד (ממוצע)
  מחיר דירה חדשה מקבלן באשדוד2.8 מיליון ₪ - 800 אלף ₪
  מחיר דירת 2 חדרים באשדוד מקבלן950 אלף - 800 אלף ₪
  כמה עולה דירת 3 חדרים מקבלן באשדוד1.65 מיליון ₪ - 1.45 מיליון ₪
  מחיר דירת 4 חדרים חדשה באשדוד2.2 מיליון ₪ - 1.5 מיליון ₪
  עלות דירות 5 חדרים חדשות באשדוד 2.6 מיליון ₪ - 2.1 מיליון ₪
  עלות פנטהאוז חדש באשדוד4.3 מיליון ₪ - 2.5 מיליון ₪

   

  רכישת דירות חדשות במרכז העיר אשדוד

  העיר הולכת ומתפתחת, אך כרגע מחירי הנדל"ן שבה עדיין סבירים באופן יחסי לממוצע הארצי. אשדוד טרם הגיעה לשיא שלה, וזה הזמן שלכם לבדוק את האפשרויות לרכוש נכס בעיר. החוכמה היא לאתר לא רק את העיר הנכונה לרכישה, אלא גם את המיקום והפרויקט הספציפיים בתוך העיר – וכך לבצע רכישה מושכלת.

  כמו בשוק ההון, בו משקיעי ערך מחפשים מניות של חברה שנמצאת רגע לפני הפריצה הגדולה שלה, כך גם אתם צריכים לחשוב ולהתנהל כשאתם מחפשים להשקיע בפרויקט חדש. נסו לראות את הנולד.