דירות חדשות ברחובות למכירה – נדל"ן ברחובות

פרויקטים חדשים ברחובות הם עניין שבשגרה. העיר מצויה במיקום אסטרטגי המחבר בין המרכז לדרום, שמאפשר לתושביה ליהנות מקרבה למרכז הארץ גם מבלי להתמודד עם האתגרים הנלווים לכך בכל הקשור לעומס, רעשי הרקע ויוקר המחייה. המחיר הממוצע לקנייה עומד בשנים האחרונות על 1.9-2.5 מיליון ₪ ותשואה מנדל"ן ברחובות מניבה ממוצע שנתי של 2.6%-3.4%.

המחיר הממוצע למ"ר נע בין 19,000-21,000 ₪ ונמכרות בה קרוב ל-1,000 דירות בשנה קלנדרית. העיר מתגאה במדד חברתי-כלכלי נאה של 7 מתוך 10 ומהווה אופציה טובה למשפחות ולזוגות רבים.

נתוני נדלן ברחובות – מחיר קניה ממוצע לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
31,399,574 ₪3,500 ₪8%
41,723,085 ₪4,500 ₪8%
52,153,571 ₪5,500 ₪11%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  פרויקטים בבניה למגורים ברחובות והסביבה – מה העיר מציעה?

  העיר רחובות מציעה מספר מרכזי קניות, לרבות קניון "עופר" – המרכזי שבהם. מבחינה תחבורתית אמורה העיר להפעיל בשנים הקרובות גם קו רכבת קלה בשם "הקו הכחול", אשר יקשר אותה למספר ערים באזור. העיר מפורסמת במידה רבה בזכות "מכון ויצמן" הממוקם בשטחה, שמשמש כמכון מחקר ומוסד אקדמי בינלאומי.

  אחת מגולות הכותרת שלה הוא ללא ספק "פארק המדע", שמהווה מעין עמק סיליקון מקומי באזור השפלה, ובו מספר חברות היי-טק משמעותיות. מלבד תעשייה טכנולוגית, ניתן למצוא בו כיום גם מקומות בילוי כמו פאבים ומסעדות. בנוסף לפארק המדע מתפתח עם הזמן גם פארק נוסף בשם "פארק הורוביץ", שגם אותו מאכלסות חברות טכנולוגיה – רק קטנות יותר בגודלן.

  מכון ויצמן, חברות ההיי-טק ומספר מרשים של מקומות בילוי, שגם הולך וגדל עם הזמן, מזמינים לעיר לא מעט משפחות צעירות וזוגות צעירים, ובפרט אלו שבהם אחד מבני הזוג עובד בתעשיית ההיי-טק. עצם העובדה שהעיר מהווה מוקד משיכה מתפתח לקהל מודרני וצעיר גורמת לקבלנים וליזמים ליזום לעיתים קרובות פרויקטים חדשים של נדל"ן בתחומיה.

   

  כמה עולה דירה חדשה במרכז העיר רחובות?

  מרכז העיר לא רק נקרא כך, אלא אכן מהווה את אחד ממרכזיה, וכולל בין היתר גם את התחנה המרכזית שלה. הטבלה הבאה תיתן לכם טווח מחירים ממוצע בכל הנוגע לרכישת דירה חדשה ברחובות בכלל ובאזור זה בפרט:

   

  סוג הנכסמחיר דירה חדשה מקבלן ברחובות (ממוצע)
  מחיר דירה חדשה מקבלן ברחובות3 מיליון ₪ - 950 אלף ₪
  עלות דירת 2 חדרים ברחובות 1.25 מיליון - 950 אלף ₪
  המחיר עבור דירת 3 חדרים חדשה ברחובות1.85 מיליון ₪ - 1.6 מיליון ₪
  כמה עולה דירת 4 חדרים חדשה ברחובות2.3 מיליון ₪ - 1.7 מיליון ₪
  מחירי דירות 5 חדרים חדשות ברחובות2.8 מיליון ₪ - 1.9 מיליון ₪
  עלות רכישת פנטהאוז ברחובות4.7 מיליון ₪ - 2.1 מיליון ₪

   

  דירה חדשה למגורים ברחובות – מה חשוב לדעת ולבדוק?

  העיר הכוללת 143,000 תושבים ומחולקת ל-6 שכונות שונות הנקראות על פי המיקום הגיאוגרפי שלהן בעיר – צפון העיר, דרום העיר, מרכז העיר – וכו'. עלויות המגורים משתנות משכונה לשכונה וכך גם הצפיפות, מוסדות החינוך, סגנון מקומות הבילוי ואף סגנון הבנייה.

  עצה טובה הן למעוניינים לגור בעצמם בנכס שירכשו והן למעוניינים ברכישת דירה להשקעה מקבלן ברחובות היא לעשות בדק-בית משמעותי לפני הרכישה, ולא להתפתות לבחור בפרויקט הראשון שימצאו. יש להתחשב בכל השיקולים שחשובים לכם כדיירים עתידיים, בין אם אתם אכן תהיו הדיירים או לא.

  בפרט מומלץ לבדוק את רמת הרעש או השקט באזור, את זמינות ומיקום קווי התחבורה הציבורית ואת המרחק ממקומות הבילוי ומוסדות החינוך והתרבות הקרובים ביותר אליכם. כל זאת בכל הקשור לסביבה עצמה. מבחינת הדירה, כדאי לרכוש דירה שלא תתאים לכם רק בשלב המיידי – אלא גם תוכל להספיק במצב של התרחבות עתידית של המשפחה עם ילד או ילדים נוספים.

  כדאי להתמקח ככל האפשר עם הקבלן ולהשיג מחיר משתלם, ואם הדירה טרם נבנתה – פעמים רבות גם תוכלו לערוך בה שינויים על פי רצונותיכם.

   

  נדל"ן ברחובות – בין המרכז לדרום

  אם אתם רוצים להתגורר באזור בארץ שבו המחירים מעט נוחים יותר מאשר אזור גוש דן, אך עדיין לא להתרחק ממנו במיוחד – רחובות בהחלט מהווה אופציה טובה. גם בתוך העיר עצמה לא ייחסרו לכם מקומות עניין ובילוי, לרבות מצפה הכוכבים, היקב, מוזיאונים, מקומות היסטוריים שונים, בתי קפה ומסעדות. כדאי לבדוק לעומק את היצע הפרויקטים השונים, מבלי לשכוח לבדוק לא רק את הנכס, אלא גם את הסביבה שבה הוא ממוקם, ולרכוש את הדירה שמתאימה לכם מבחינה כלכלית ואישית כאחד.