באמצעות עבודות ניסור הבטון ניתן לקבל פתרון אידיאלי מהיר לעומת שיטות אחרות. הניסור עוזר לנסר בדיוק רב את קירות הבית מבלי לגרום לנזקים וסדקים סביב מקום הניסור עצמו, כך שניתן לבצע איתו מגוון נרחב של ניסורים החל ממדרכות ועד הרצפות. אך כמו כל ניסור אחר, ניסור בטון חייב לעמוד בהוראות העבודה בשטח על מנת לשמור על בטיחות העובדים בזמן העבודה. באמצעות פיקוח בנייה על עבודות ניסור בטון ניתן לפקח על מהלך העבודה באופן מושלם.

הוראות בטיחות באתר הבנייה

הוראות בטיחות באתר הבנייה הן הוראות קפדניות אשר יש לפעול על פיהן בעת העבודה באתר הבנייה עצמו. הוראות בטיחות אלה מונעות תאונות עבודה, פציעות במהלך העבודה באתר הבנייה ויש להישמע להם בעת עבודות ניסור בטון. במהלך ניסור הבטון חשוב שקירות המבנה יהיו פנויים לחלוטין מחלקי מערכות חשמל, גז, תקשורת, אינסטלציה ועוד על מנת שלא יפריעו במהלך העבודה עצמה, במידה וקיימים כאלה יש להסירם. השטח חייב להיות נקי מאנשים וחפצים אשר מפריעים במהלך העבודה עצמה.

למה יש צורך בפיקוח בנייה על עבודות ניסור בטון?

פיקוח בנייה של חברת אגס על עבודות ניסור בטון הוא פיקוח חובה בכל אתר בנייה. באמצעות פיקוח בנייה על עבודות ניסור בטון ניתן למנוע ליקויים ותאונות עבודות באתר הבנייה עצמו. הפיקוח ההדוק על עבודת הפועלים בשטח נותנת למפקח מידע רב אודות שלבי הבנייה בשטח. באמצעות פיקוח בנייה על עבודות ניסור בטון המפקח יכול למנוע ליקויים עתידיים בבניין עצמו, ליקויים אלה עשויים להוריד משווי ערך הדירה וכן מאיכות החיים של הדיירים הגרים בו. פיקוח הדוק של מפקח הבנייה יכול למנוע זאת הודות לפעולות הפיקוח שהוא מבצע בשטח. כך שאם אתם לקראת בניית בניין חדש אתם חייבים שיהיה בשטח הבנייה מפקח לוודא שהבנייה מתבצעת בהתאם וללא כל תקלות, וזאת על מנת שתקבלו בניין מושלם ללא ליקויים אשר יוריד לכם את שווי הדירה וכן יוריד לכם את איכות החיים בגלל ליקויים אלו.

למי מיועדות הוראות הפיקוח באתר הבנייה?

הוראות הפיקוח של חברת אגס פיקוח בניה באתר הבנייה מיועדות לאנשי המקצוע באתר עצמו, אשר עובדים בהתאם לכללי הבטיחות והנהלים במקום. כמו כן, הוראות הבטיחות ניתנות גם לעוברי אורח במידה ויש עוברי אורח ברחוב אשר קרובים לאתר הבנייה או במסתובבים בתוך האתר ללא רשות. הודות להוראות הבטיחות ושמירתן ניתן לשמור על העובדים בשטח מפציעות שונות, תאונות עבודה במהלך העבודה ועוד. באמצעות פיקוח בנייה על עבודות ניסור בטון וכן על הפועלים בשטח ניתן למנוע פציעות ותאונות עבודה וכן תקלות שונות במהלך הבנייה עצמה.

מי רשאי להיות מפקח בנייה?

מאחר שאין הגדרה בחוק למפקח בנייה והחוק לא מחייב להעסיק מפקח בנייה כמו חברת אגס. כל עוסק במקצוע או מי שרוצה לעסוק במקצוע זה והוא ללא הכשרה בתחום, יכול להיות מפקח בנייה אך בטרם הוא הופך למפקח עליו לעבור קורס של מפקח בנייה בטרם יעבוד בתור מפקח בנייה בשטח. מפקח הבנייה יכול להיות הנדסאי אדריכל, הנדסאי בניין או מהנדס בניין.