השקעות נדלן המבוצעות באמצעות בעלי מקצוע נחשבות לסולידיות במיוחד. בשנים האחרונות ניתן לראות את הפירות שקטפו משקיעי נדלן בארצות הברית ובישראל.  יש לזכור כי כל השקעה כוללת סיכון וסיכוי גם יחד. רבים משוכנעים כי ישראל שונה ביחס למדינות אחרות, אך אין זה נכון. לצד השקעות בישראל, ניתן לראות כי משקיעים רבים מגלים את היתרונות הרבים הטמונים בהשקעה בשוק הנדלן בארצות הברית. על היתרונות של נדלן בארהב לעומת ישראל- בכתבה הבאה.

המשבר שהפך ליתרון

כל אחד מכיר את המשפט כי ממשבר עשויה לצמוח תועלת והאמת היא כי מדובר במקרה נכון, במיוחד כאשר בוחנים את המשבר החמור בשור הדיור בארצות הברית בשנת 2007 אשר מקורו בנתינת משכנתאות לא בטוחות. המשבר אשר נמשך כמה שנים הביא לירידה דרסטית במחירי הדירות וגם למשקיעים רבים בישראל לגלות עניין בהשקעות נדלן בארהב. את ההתאוששות של ארצות הברית ממשבר הדיור ניתן לראות היום בעלייה במקומות עבודה ועד לירידה בביקוש לדמי אבטלה מה שגורם למשקיעים בישראל להאמין כי מדובר בהשקעה בטוחה.

לצד המשבר בארצות הברית, ניתן לדווח על משקיעים שונים אשר בוחרים לא להשקיע בישראל בשל המצב הביטחוני ומאמינים כי השקעה בארצות הברית נחשבת להשקעה בטוחה יותר שתאפשר להם לראות רווחים תוך זמן קצר.

4 סיבות להשקיע בארצות הברית

נדמה כי אין באמת צורך להציג את הסיבות אשר בגינן כדאי לבסס את ההשקעה דווקא בארצות הברית, אבל עבור אלו מכם המתלבטים באשר למקום, הנה כמה סיבות שיגרמו לכם להשקיע את הכסף שלכם בארצות הברית.

מתלבטים היכן להשקיע את סכום הכסף ולראות תוצאות לטווח ארוך? הנה 4 סיבות לגלות עניין השקעות נדלן בארהב:

  • ביקוש לדירות: בשל המשבר הכלכלי ניתן לראות כיום דירות במחירים משתלמים.
  • עלייה של הדולר: סיבה נוספת המביאה רבים לגלות עניין בנכסים בארצות הברית היא התחזקות הדולר.
  • התאוששות הכלכלה: התאוששות הכלכלה בארצות הברית הביאה לכך כי רבים יכולים לבצע בשקט את עסקאות הנדלן.
  • העסקת חברת ניהול: חברת ניהול האחראית על טיפול בנכס עשויה לחסוך לא מעט בעיות.

 בחינת אפשרויות ההשקעה

ארצות ברית לעומת ישראל? כך או אחרת, בפני המשקיעים עומדת החלטה לא פשוטה אשר יש לשקול אותה בכובד ראש תוך היוועצות עם מומחים בתחום הנדלן.

בחירת חברת השקעות נדלן

בעת ההשקעה יש חשיבות רבה לבחור חברת נדלן המרכזת את תחום פעילותה בשטחים הנחשבים למבוקשים ביותר מבחינת שכירות. על מנת לבצע את ההשקעה בצורה הנבונה ביותר יש לבחור חברה המעמידה לרשות הלקוחות צוות מקצועי ומנוסה בישראל ובארצות הברית המעניק תמיכה רחבה לקהל הלקוחות תוך מתן שירותים נוספים החל מייעוץ חשבונאי ועד שירותים משפטיים. חברה המתהדרת בתיקים מבוחרים אשר נבחרו בקפידה היא חברה אשר בה יש לנהל את ההשקעה.