חוף התכלת הרצליה

קרקעות להשקעה בחוף התכלת בהרצליה – החל מ-200,000 ₪ לקרקע על הים בפרויקט יוקרתי של חברת Upside השקעות נדל"ן

עדכון חשוב: בתאריך ה-25/05/2021 התוכנית הופקדה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה להתנגדויות הציבור

תכנית הר 2200 א' המכונה חוף התכלת מקודמת על ידי עירית הרצליה ואושרה על ידה בשנת 2017, בימים אלו אושרה להפקדה בוועדה המחוזית (!).

תוכנית חוף התכלת היוקרתית על חוף ימה של הרצליה, מתפרסת על פני 2,200 דונמים, בין המרינה בהרצליה למלון מנדרין.

במסגרת התכנית מקודמת בנייה של כ- 13,000 יחידות דיור בשטח בו ייבנו גם מתחמי תעסוקה, מסחר ומלונאות. העיר הרצליה נחשבת לאחת הערים היוקרתיות בישראל וזו אחת הסיבות להתעניינות הרבה בפרויקט.

תכנית חוף התכלת בהרצליה הינה תוצר כוונתה של עיריית הרצליה להקים שכונת מגורים יוקרתית, תוך פיתוח העיר. אדריכל התוכנית הינו דני קייזר (אדריכל עירית ת"א לשעבר ומתכנן ערים בעל שם) בשיתוף פעולה עם אגף ההנדסה בעיריית הרצליה.

תכנית חוף התכלת – למה ניתן לצפות?

הקמת שכונת מגורים יוקרתית בצמוד לחוף ימה של הרצליה, בתוכנית שתכלול גם בתי מלון, טיילת שתשתרע עד לגבול העיר תל אביב, מה שייצור שידוך ומיזוג בין מתחמי ההיי-טק של הרצליה ובין השכונות בצפונה של העיר תל אביב, רכבת קלה! שתחבר את הרצליה עם ת"א, 200 דונם שטחי פארקים בנוסף יוקמו שבילי אופניים.

מדובר על אחד המתחמים המבוקשים בארץ, בעיקר הודות לקו המים שמעניק תפאורה עוצרת נשימה.

מאחר ומדובר על עתודת קרקע הנמצאת בסמוך לחופיו של הים התיכון, מחירי קרקעות להשקעה בחוף התכלת מוערכים בשווי גבוה. שווי חזוי (על פי דו"ח שמאי – תקן 22) של קרקע בפרויקט בסיום הליכי התיכנון במהלך השנים הקרובות יעמוד על כ-2,000,000 ₪.

חוף התכלת הרצליה – האם כדאי להשקיע?

השאלה השכיחה ביותר היא האם כדאי להשקיע בפרויקט חוף התכלת? מה שבטוח הוא שמדובר על לוקיישן מרכזי וייחודי וכזה שאין עוד פרויקטים אחרים שדומים לו. עוד לפני שמדברים על הלוקיישן הנושק לגלי התכלת של הים התיכון, הרי שהעיר הרצליה לכשעצמה היא יעד מבוקש להשקעה.

מדובר על אחת הערים המובילות בארץ באשר לאיכות האוכלוסייה בה, כמו גם למערכת חינוך מתקדמת, שלל מקומות בילוי ופנאי לרבות מרכזי קניות ומסעדות, וחופים מרהיבים שמושכים קהלים רבים מהארץ והעולם. הביקוש לדירות בהרצליה נמצא בעליה מתמדת, ובעתיד לאחר שיופשרו קרקעות בחוף התכלת אין ספק כי הביקוש אף עתיד לעלות עוד יותר.

תכנית מתאר חוף התכלת הרצליה – מה באשר למחירים?

ניתן להשקיע בקרקע החל מ-200,000 ש"ח

שווי של דירה ממוצעת בגודל 120 מ"ר באזור עומדת על סך של כ-5.5 מיליון שקלים והצפי הוא שעם השנים המחירים עתידים לעלות, כך שאם כוונתכם היא להשקיע, כדאי לעשות זאת מוקדם ככל שניתן.

* הקרקע אינה זמינה לבנייה

לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט השאירו פרטים בטופס

    שם

    כתובת דוא"ל

    טלפון

    הרצליה, מפה:

    הדמיות להמחשה בלבד – פרויקט חוף התכלת הרצליה