בהתחשב בכך שמדובר באחת הערים המבוקשות בישראל, לא מפתיע שבניית פרויקטים חדשים בהרצליה היא עניין שבשגרה. העיר נהנית מתדמית מצוינת שמשתקפת גם בציון הנאה של 8 מתוך 10 במדד החברתי-כלכלי של הלמ"ס. אינדיקציה נוספת לכך היא מחירי הדירות – בשנים האחרונות המחיר הממוצע לקניה עומד על 2.8-3.5 מיליון ₪.

המחיר הממוצע לשכירות גם איננו נמוך כלל ועומד על 6,800-8,200 ₪, בעוד חישוב תשואה על נכס מניב תוצאה יפה של 3.4%-2.7%.

 

 

פרויקטים בהרצליה – דירות חדשות למכירה

אם אתם מחפשים לחיות בעיר באופן ממשי, דעו שלא יחסר לכם מה לעשות. בגזרה האמנותית היא מציעה את התזמורת הקאמרית הרצליה, התזמורת הסימפונית החדשה הרצליה, היכל אומנויות הבמה, תיאטרון אנסמבל הרצליה – ועוד. בגזרה התרבותית היא מציעה את סינמטק הרצליה ומספר מוזיאונים, כמו מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית.

כדאי לציין בנוסף מגוון רחב של מסעדות יוקרתיות, בתי קפה, מועדוני לילה, פארק הרצליה ואת קו החוף כולו. גם מספר קניונים פועלים בעיר, לרבות קניון "שבעת הכוכבים" וקניון "אאוטלט הרצליה".

כמובן שגם המיקום האסטרטגי במרכז הארץ ובסמיכות לגוש דן מוסיף לאטרקטיביות של העיר, ופותח בפני תושביה גישה קלה לאינספור מקומות ואטרקציות של פנאי, בילוי, ספורט, בידור, אמנות ותרבות. העיר מציעה מגוון אפיקי תחבורה ציבורית בתוכה ומחוצה לה, כך שקל מאוד להתנייד באזור כולו ולנצל היטב את כל מה שיש לו להציע.

 

השקעה בנדלן בעיר הרצליה – השקעה בפנינה תיירותית 

העיר הרצליה ידועה כאחת ממוקדי התיירות המרכזיים בישראל. ניתן לזקוף זאת בראש ובראשונה לקו החוף ולאטרקציות הממוקמות לאורכו ובקרבתו ולמגוון מקומות הבילוי ומוסדות הקולינריה הפזורים ברחבי העיר, לרבות במתחם ההיי-טק. בעיר פועלים מספר מלונות, לרבות מלון דן אכדיה ומלון אשל, שמספקים מענה הן לתיירות פנים והן לתיירות חוץ.

וודאי שגם הקרבה לתל אביב עושה את שלה, כך שלינה בהרצליה עצמה מאפשרת לתיירים לרקוד על שתי חתונות. במידה ואתם מחפשים דירה להשקעה בהרצליה, העניין התיירותי בהחלט מהווה יתרון עבורכם.

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  רכישת דירה מקבלן בהרצליה – להשפיע על תכנון הבית

  ✔️ עיצוב מותאם אישית – אם אתם רוצים להשפיע באופן ישיר על תכנון הבית, ולא לרכוש נכס מוכן, תוכלו לעשות זאת כל עוד תרכשו דירה ישירות מהקבלן – רכישה על הנייר. כך תוכלו לעצב אותה ולחלק אותה כמו שמתאים לכם ולמשפחה שלכם, ולאו דווקא להתפשר על נכס שלא עונה על הצרכים והטעם שלכם באופן מדויק.

  ✔️ אפשרות לגמישות במחיר – ברכישה מסוג זה טמון יתרון נוסף, והוא האפשרות להתמקח על המחיר ולהשיג מחיר טוב יותר, בהתחשב בכך שהקבלנים מעוניינים למזער את הסיכון הכלכלי שלהם ולחזק את תזרים המזומנים. כשמדובר בעיר בה הנדל"ן איננו זול כלל וכלל, העניין הכלכלי תמיד מהווה שיקול.

  כשרוכשים דירה מסוג זה קיימים גם סיכונים אפשריים, לכן כדאי לערוך חוזה מסודר מול הקבלן ולהיעזר לשם כך בעורך דין, לבדוק היתרי בניה קיימים, לוודא שהקרקע בבעלות הקבלן ולבדוק את רפרטואר העבודות הקודמות שלו. עדיף לנהוג בקפדנות מאשר להצטער בדיעבד.

   

  טווח עלויות דירה חדשה בהרצליה

  בהרצליה שכונות רבות והפערים ביניהן גדולים בין היתר גם מבחינת עלויות הרכישה. וודאי שעלות רכישת דירה חדשה בהרצליה ליד הים שונה מעלות דירה במרכז העיר או בהרצליה פיתוח. להלן טבלה המציגה טווח עלויות כללי לפרויקטים חדשים בהרצליה:

   

  דירה חדשה בהרצליה מחיר לפי סוג הנכסמחיר מומלץ לדירה מקבלן בהרצליה (ממוצע)
  מחיר דירת 2 חדרים בהרצליה2.5 מיליון ₪ - 1.8 מיליון ₪
  כמה עולה דירת 3 חדרים במרכז העיר הרצליה3.4 מיליון ₪ - 2.3 מיליון ₪
  מה המחיר דירה 4 חדרים חדשה בהרצליה4.8 מיליון ₪ - 3.1 מיליון ₪
  עלות דירה 5 חדרים חדשה בהרצליה5.5 מיליון ₪ - 3.7 מיליון ₪
  מחיר פנטהאוז בהרצליה5 מיליון ₪ - 4.5 מיליון ₪

   

  פרויקטי נדל"ן בהרצליה למגורים – שווי גבוה, אך בהחלט שווה

  אמנם המחירים בעיר אכן גבוהים באופן יחסי, אך התמורה גבוהה באותה המידה. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לרכוש נכס בתחומיה, בהחלט כדאי לבדוק דירות חדשות למכירה בהרצליה. כדאי לקחת את הזמן ולבדוק פרויקטים במיקומים שונים, בין אם אתם מתכננים לחיות בנכס או להשכיר אותו.

  חישבו מראש מהם הפרמטרים החשובים עבורכם בכל הקשור לסמיכות למקומות בילוי, מוסדות תרבות ומוסדות חינוך, סוג ומאפייני האוכלוסייה באזור, גובה העלויות – ועוד, וקחו את ההחלטה שעונה עליהם באופן מיטבי. שיהיה לכם בהצלחה.