רילטי בנדלס פלטפורמת השקעות נדלן בחול

סוף סוף זה קורה: משקיעים ישראלים יכולים להשקיע בנדל"ן בחו"ל בסכום של החל מ-150,000 ₪ בלבד דרך פלטפורמת Realty Bundles הייחודית שמשנה את חוקי המשחק

 

מידע אודות הפרויקט: יש לכם 150 אלף שקל? כעת גם אתם יכולים להשקיע במגוון מדינות ברחבי העולם בדרך שהיתה שמורה עד היום למשקיעים מקצועיים.

אם תשאלו כל משקיע מנוסה, אחד החוקים החשובים ביותר הוא פיזור הסיכונים והנכסים, כך שאם נכס אחד לא מושכר או שמתעוררת בעיה בנכס מסוים זו רק מכה קלה בכנף, בדרך זו משקיעים מנוסים מקטינים את הסיכון בצורה דרסטית ומגדילים משמעותית את היכולת להנות מרווחים ותשואות באופן פאסיבי.

עד היום, כדי להשקיע בנדל"ן בחו"ל במדינות כמו הונגריה, אנגליה, פורטוגל, ספרד, שוודיה ומדינות אירופאיות נוספות, היו משקיעים ישראלים צריכים להיות בעלי הון עצמי של כ400,000 ₪ לפחות. פלטפורמת ההשקעות Realty Bundles משנה את כללי המשחק ומאפשרת השקעה בנדל"ן במגוון מדינות ברחבי העולם בסכום נמוך בהרבה – החל מ-150 אלף ₪ בלבד.

 

הפלטפורמה מביאה עמה 3 בשורות חדשות למחסומים הכי גדולים של משקיעים ישראלים בחו"ל:

* מחסום הסיכונים – פיזור כספי ההשקעה על פני עסקאות רבות, סוגי נכסים שונים ומדינות שונות לפי בחירה וע"י כך הקטנת התלות בנכס בודד והסיכונים לכישלון ובעצם מאפשרת למשקיע הקטן להשקיע כמו "הגדולים"

* מחסום הכסף – השקעה בסכומים נמוכים משמעותית מהמקובל כיום בשוק – החל מ-150 אלף ₪ בלבד

* מחסום הידע השקיפות – כל משקיע בפלטפורמה יכול לעקוב בקלות אחר שווי תיק ההשקעות שלו, להתעדכן בתשואות ובחוזים בלחיצת כפתור דרך מערכת ידידותית ונוחה לתפעול.

 

 

לחברה מודל ייחודי אשר כולל שותפים מקומיים בכל מדינה אשר נבחרו בקפידה, מתוך הבנה שעל מנת להצליח בנדל"ן במדינה מסוימת חייבים להכיר "ולחיות" את השטח. לכל שותף מקומי יש ניסיון מוכח של שנים רבות והשקעות מוצלחות רבות שנבדקו.

כל השקעה נבדקת על ידי מודל ייחודי שפיתחה החברה הכולל ועדת השקעה וועדת סיכונים שנבדקות על ידי מומחים בעל שם עולמי מטעם Realty bundles ורק ההשקעות הטובות ביותר אשר מתאימות לסטנדרטים שנקבעו הן מבחינת תשואות והן מבחינת סיכונים נכנסות לפלטפורמה. המודל הייחודי של Realty Bundles הישראלית מפשט את התהליך עבור המשקיעים תוך שמירה על היתרונות בסוג כזה של השקעה ותוך שקיפות מוחלטת.

הפלטפורמה מאפשרת השקעה בתיק השקעות שמורכב מנכסים רבים. פיזור ההשקעה על פני עסקאות רבות מקטין משמעותית את הסיכון בהשוואה לעסקה שבה כל הכסף מושקע בנכס אחד ספציפי, שהרי במקרה כזה, במידה והעסקה מתבררת ככישלון כל הכסף עלול לרדת לטמיון.

כל משקיע בוחר את מדינת היעד בה הוא מעוניין להשקיע ואת תחום ההשקעה. זה יכול להיות נדל"ן למגורים באנגליה, דירות להשבחה בספרד, פרויקטים יזמיים בשוודיה, עסקאות "פליפ" באוקראינה ועוד מגוון רחב של השקעות שונות.

יתרון נוסף בפלטפורמה הוא מתן אפשרויות למשקיע לצאת מההשקעה ולמשוך את כספו במידה והוא מעוניין בכך.

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל בצורה קלה ופשוטה מאי פעם? השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף על אפשרויות ההשקעה בפלטפורמה:

לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט השאירו פרטים בטופס

    שם

    כתובת דוא"ל

    טלפון

    אירופה – מפה:

    * האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה, ובכל השקעה יש סיכון להפסד כספי.