פרויקטים חדשים ברמת השרון נבחרים ונבנים בקפידה בשל הסטנדרטים הגבוהים מאוד של העיר, לה ניתן ציון מרשים במיוחד של 9 מתוך 10 במדד החברתי-כלכלי של הלמ"ס.

המחיר הממוצע של דירה חדשה ברמת השרון עומד בשנים האחרונות על בין 3.2 ל-4.5 מיליון ₪ והתשואה משכירות על נכס מניב נעה בטווח שבין 2.6% ל-3.3% בשנה.

המחיר הממוצע לשכירות בעיר נע בין 8,000-9,000 ₪ והמחיר הממוצע למ"ר על 32,000-37,000 ש"ח. אם אתם מחפשים סביבה איכותית מאוד לחיות בה ומסוגלים לעמוד בעלויות הנלוות לכך – נדל"ן ברמת השרון מהווה אופציה טובה עבורכם.

 

 

דירות חדשות למכירה ברמת השרון – פרויקטים חדשים

אם אתם מעוניינים לבסס ולבנות חיי משפחה טובים ויציבים, וליהנות מסטנדרט גבוה של מחייה ובנייה, ואתם יכולים לעמוד בעלויות – בהחלט כדאי לבדוק פרויקטים חדשים ברמת השרון. כיאה לרכישה יוקרתית, כדאי שהיא תהיה נבונה ותבוצע רק לאחר שבדקתם לעומק את כל פרטיו של הפרויקט.

 

פרויקטי נדל"ן חדשים למגורים ברמת השרון – ייחודה של העיר

✔️ מיקומה של העיר יעיל מאוד בתוך המתאר הארצי. היא גם שקטה, אך גם קרובה מאוד להרצליה ולגוש דן, כך שלאנשים שחיים ועובדים בה לא קשה למצוא מקומות עבודה מובחרים וגם מקומות בילוי מגוונים, והם יכולים ליהנות למעשה מכל העולמות. מרביתם עובדים מחוץ לעיר עצמה וחוזרים על מנת ליהנות מסיום נעים ליום בתחומיה.

✔️ איכות הפרויקטים – העיר לא מאופיינת בכמות גדולה של פרויקטים חדשים, אלא באיכות שלהם. הקבלנים והיזמים מכוונים לקהלים אמידים, שיכולים לעמוד בעלויות, ולאנשים שהתמסדו ומחפשים אורח חיים שקט ויציב, מקום בו ניתן לקיים חיי משפחה. פעמים רבות מדובר באותו הקהל. מידע מצטבר ממוסדות המדינה אכן מצביע על רמת השתכרות גבוהה בהרבה מהממוצע בקרב תושביה – הן שכירים והן עצמאים. גם נתון המחזיקים ברכב בעיר גבוה מאוד ביחס לממוצע הארצי.

 

רכישת דירה חדשה ברמה"ש – חינוך ומשפחה

✔️ חינוך ברמה גבוהה – בנוסף לשקט היחסי השורר באזור והקרבה למקומות עבודה טובים המצויים מסביב לעיר, העיר מציעה גם מערכת חינוך איכותית ובתי קרקע פרטיים רבים, אשר מהווים אופציה מפתה לכל משפחה עם ילדים שרוצה לשים דגש על בניית חיי משפחה איכותיים. רמת השרון מהווה כר מעולה לטיפוח וחינוך הילדים – אולי יותר מאשר איזורים עירוניים והמוניים יותר בישראל.

לראיה ניתן לציין את האחוז הגבוה של הניגשים לבחינות הבגרות ואת האחוז הגבוה של זכאים לתעודת בגרות מלאה, העומד על כ-78%-72% בממוצע. יתרה מכך, מלבד חינוך ממוסד, בהחלט מדובר באזור בטוח ונוח לילדים לצאת ולשחק עם החברים בשעות הפנאי.

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  דירות חדשות ברמת השרון להשקעה

  # במידה ואתם מעוניינים לרכוש דירה ולהשכיר אותה – התשואה על דירה ברמת השרון בהחלט נאה, ומעט גבוהה יותר מהממוצע. על מנת למקסם את חישוב התשואה שלכם, יש לרכוש דירה במיקומים שבהם השכירות גבוהה יותר ולהתמקח בעת הרכישה על מנת להשיג מחיר טוב יותר מהקבלן.

  בשביל להיות מסוגלים להשכיר אותה בקלות יחסית, מבלי להצטרך לחכות זמן רב לשוכרים חדשים, כדאי לדאוג שהיא תהיה ממוקמת במיקום מבוקש, הקרוב לצירי התחבורה הציבורית, למוסדות חינוך ולמקומות בילוי.

   

  מחיר דירה חדשה ברמת השרון?

  העיר מחולקת לשכונות שונות, כגון שכונת מורשה, נווה רסקו, הדר, קריית יערים ונווה גן. כל אזור מציע עלויות רכישה וארנונה שונות ואופי בנייה שונה. להלן טווח מחירים כללי שייתן לכם אומדן של העלויות הצפויות לכם:

  דירה חדשה ברמה"ש מחיר לפי סוג הנכסמחיר דירה מקבלן ברמה"ש (ממוצע)
  מחיר דירה חדשה מקבלן ברמת השרון (טווח ממוצע)4.9 מיליון ₪ - 2.3 מיליון ₪
  העלות של דירת 3 חדרים ברמת השרון2.7 מיליון ₪ - 2.2 מיליון ₪
  העלות של דירת 4 חדרים ברמת השרון3.8 מיליון ₪ - 2.7 מיליון ₪
  כמה עולה דירת 5 חדרים ברמה"ש4.7 מיליון ₪ - 3.7 מיליון ₪
  העלות הממוצעת לדירת 6 חדרים ברמה"ש5.4 מיליון ₪ - 4.25 מיליון ₪

   

  רכישת נדל"ן ברמת השרון – אופציה שכדאי לבדוק

  רכישת דירה מקבלן היא אחת מהאופציות המועדפות על הרוכשים בעיר, וזאת מ-2 סיבות עיקריות: היכולת להוזיל בעלויות הרכישה הגבוהות והיכולת להשפיע על התכנון העתידי של הבית. אין ספק שהיתרון הכלכלי הוא בעל חשיבות גדולה כשמדובר בעיר בה הנדל"ן יקר מלכתחילה.

  בנוסף, כשרוכשים נכס בעלות גבוהה, לרוב מוטב להיות מסוגלים להשפיע על התכנון האדריכלי ועל המבנה שלו, וכך לסיים שבעי רצון מהרכישה.