השקעה בפורטוגל

חברת יורופה הישראלית מקבוצת פורטוגליס מוכרת דירות להשקעה בפריים לוקיישן בפורטוגל במחיר אטרקטיבי במיוחד – החל מ-75 אלף אירו בלבד הון עצמי

מידע אודות הפרויקט: חברת יורופה נדל"ן הישראלית מקבוצת פורטוגליס מציעה דירות להשקעה בפורטוגל.

הדירות מרוהטות ומאובזרות במלואן, וממוקמות בפריים לוקיישן בפורטוגל – שנחשבת לכוכבת אמיתית בשמי עולם הנדל"ן.

השקעה בנדל"ן בפורטוגל הפכה לאפיק השקעה פופולארי במיוחד בקרב ישראלים שהוציאו או נמצאים בתהליכי הוצאת אזרחות פורטוגלית ומכירים היטב את היעד ופוטנציאל הרווח הגבוה הטמון בו.

חברת יורופה מספקת מעטפת השקעה מלאה הכוללת ייעוץ משפטי וליווי צמוד עבור רוכשי הדירות בכל שלבי התהליך, החל מגיבוש האסטרטגיה הפיננסית ועד לאופן אחזקה וניהול הנכס.

זאת ועוד, למשקיעים יוצעו אופציות מימון בנקאי אטרקטיביות ממוסדות מקומיים של עד 75% עלות הדירה עם ריבית בשיעור של 1.5% בלבד.

רכישת דירה חדשה בפורטוגל מצריכה הון עצמי צנוע יחסית של החל מ-75 אלף אירו בלבד.

 

למה כדאי להשקיע בפורטוגל?

שוק הנדל"ן בפורטוגל מציע למשקיעים אופק תשואה משמעותי בשיעורים גבוהים בהרבה מהשקעות מקבילות בארץ.

הסיבות לכך טמונות בשילוב שבין היצע הדירות הדליל, בעיקר במרכזי הערים הגדולות, לבין ביקושי השיא לדירות במדינה על אף משבר הקורנה, שכן מספר התיירים ואחוז התפוסה של מלונות, חדרי אירוח ודירות Airbnb נותר גבוה.

לצד הצמיחה בשוק התיירות המקומי, נרשם זינוק במספר הסטודנטים הזרים שלומדים בפורטוגל. בשנתיים האחרונות חלה עלייה מטאורית של כ-15% באוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומיים המתגוררים במדינה, מה שתורם בתורו לעלייה נוספת בביקוש לדירות להשכרה.

דירות להשקעה בפורטוגל טומנות בחובן פוטנציאל תשואה של בין 8 ל-12 אחוזים בשנה על ההון העצמי, בעוד התשואה השנתית הממוצעת על דירה בישראל עומדת על כ-3-5 אחוזים בלבד.

פורטוגל אף נבחרה ע"י המגזין Forbes לאחד מעשרת יעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בשנה האחרונה.

חברת יורופה מבית קבוצת פורטוגליס מחזיקה בידע, בניסיון ובקשרים המתאימים ביותר לליווי משקיעים ישראלים לכל אורך תהליך רכישת הדירה והשכרתה.

 

מחיר: הון עצמי החל מ-75 אלף € לדירה חדשה בפורטוגל בליווי חברה יורופה

לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט השאירו פרטים בטופס

    שם

    כתובת דוא"ל

    טלפון

    פורטוגל – מפה: