אם רכשתם בית חדש וברצונכם להפוך את המראה שלו ליוקרתייותר, תתפלאו לגלות שתוכלו לעשות זאת בעזרת פריטי הריהוט הנכונים. כל שעליכם לעשות הוא ללכת אל חנות רהיטים שמוכרת מוצרים עתיקים וקלאסיים המיוצרים בעבודת יד מעץ משובח ושרמת הגימור שלהם גבוהה והרי לכם שדרוג משמעותי ולוק יוקרתי במיוחד.

חנות ולא רשת

לרוב, יוקרה באה לידי ביטוי בייחוד, כלומר בפריטים יחידים ומיוחדים אותם לא רואים בשום מקום אחר. לכן, ההמלצה היא ללכת לחנות רהיטים אשר מוכרת פריטים בעבודת יד ולא בייצור המוני על מנת לשוות כמה שיותר יוקרה לבית שלכם. ויטרינה עתיקה תראה הרבה יותר מרשימה מאשר עוד שידה שכולם ראו ברשתות מוכרות ובבתים רבים. ואם אתם דואגים למחיר, תמיד אפשר להתעדכן ולרכוש בעונת המבצעים.

גימור ברמה גבוהה

ריהוט יוקרתי איכותי מאופיין גם עם גימורים פשוט מושלמים. כאשר הגימור נעשה בעבודת יד הוא הרבה יותר מושקע והריהוט נראה הרבה יותר מיוחד ומרשים. לכן, בחירת פריטי ריהוט צריכה להיעשות ללא כל פשרות. אם ברצונכם לשדרג את המראה של הבית החדש וליצור רושם ראשוני יוצא דופן, עליכם שלא להתפשר על רמת הגימור של הרהיטים אותם אתם קונים ועל מלאכת יד אמן קפדנית.

הישארו מעודכנים

למרות שריהוט יוקרתי איכותי הנו קלאסי, ודאו כי אתם רוכשים פריטי ריהוט על זמניים ולא כאלו אשר יצאו מהאופנה. ריהוט עתיק אינו בהכרח מודרני והוא לא יתאים לכל דירה ולכן עליכם לוודא כי הריהוט משרת את העיצוב ושהרהיטים שבחרתם ילוו אתכם לאורך זמן רב. מלבד הריהוט שימו לב שכל האלמנטים העיצוביים הנוספים משלימים זה את זה ומוסיפים גם הם לתחושת היוקרה בחלל החל בריצוף, דרך מוצרי הטקסטיל ועד לאביזרים הקטנים כמו הידיות, הקרניזים או הפרזולים.

חומרי גלם איכותיים

ריהוט יוקרתי איכותי מיוצר מחומרי הגלם הטובים ביותר, אלמנט אשר משפיע על טיבו של הריהוט, כמו גם על המראה שלו. הקפידו שמלבד היותם שימושיים, הרהיטים שתבחרו יהיה כמה שיותר דקורטיביים כך שכל רהיט יראה ממש כמו יצירת אמנות בחלל הבית שלכם. בעזרת חומרי גלם כמו עץ מלא תוכלו לגרום לכל חדר להיראות מדהים, לשנות את האווירה בו וליצור את האווירה אותה אתם רוצים ושואפים להשיג.