אם רכשם דירה מקבלן, הלא שאתם וודאי יודעים שאין לסמוך על הקבלן בתחום עיצוב הדירה. סביר להניח שהדגם אותו יציג הקבלן כעיצוב הפנים של הדירה, יהיה דגם סטנדרטי שלאו דווקא יחלק את חלל הבית בצורה נכונה וייצור את המראה הנכון והטוב ביותר לדירה. לכן, חשוב מאוד לשכור את שירותיו של מעצב פנים מנוסה ומקצועי, אשר ילווה אתכם בתהליך בניית הדירה החדשה שלכם ויסייע לכם לעצב את הדירה שלכם בצורה הנכונה והטובה ביותר, העונה לצרכיכם, למטרתכם וחלומותיכם.

מהו עיצוב פנים?

עיצוב פנים הוא תחום שאר נוגע לעיצוב החלל הפנימי של דירה או כל מתחם אחר, על כל רבדיו. כאשר מדובר בדירה חדשה, יש צורך לדעת כיצד לעצב אותה ולסגנן אותה בצורה הנכונה בהתאם לצרכיהם של דיירי הבית, בהתאם לגודל הדירה ובהתאם לאופי ולפונקציונאליות של כל חלל וחלל מהדירה.

תפקידו של מעצב הפנים הוא להקשיב לרצון דיירי הדירה בהתאם לסגנון של הדירה אשר בו הם חפצים ותוך שילוב הידע המקצועי שלו, לתכנן תכנית מוגדרת של עיצוב וחלוקת החלל הפנימי של הדירה בהתאם לכל הפרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת.

עיצוב פנים עוסק ביצירת חלל מוגדר לכל אחד מהחדרים בבית, יצירת קשר ואינטראקציה הרמונית בין חלל לחלל בדירה, בחירת אופי העיצוב של הדירה, בחירת הצבעים לדירה, האביזרים והריהוט. מעצב פנים מנוסה ומקצועי יידע כיצד לענות על טעמכם ורצונכם בעיצוב הדירה בצורה האידאלית.

כיצד תבחר את מעצב הפנים הטוב ביותר עבורך?

עיצוב פנים הוא לא עניין של מה בכך. עבודתו של מעצב הפנים בקשר לעיצוב הדירה שלכם מבחינה חללה הפנימי, יעניקו את המראה הסופי לדירה שלכם. לכן, יש לבחור מעצב פנים כראוי, לאחר שקיבלתם עליו המלצות חיוביות מלקוחות אחרים שנעזרו בשירותיו וראיתם את תיק העבודות שלו. מעצב פנים מקצועי יוכל לסייע לכם לבחון כיצד ייראה הפרויקט בסוף תהליך על ידי הדמיית תלת מימד. הדמיית תלת מימד תסייע לכם לראות את ביתכם בסופו של התהליך ולדעת האם ההחלטות שקיבלתם לגבי אופן העיצוב של הדירה נכונות או לא. בהתאם להדמיה, ניתן לשנות החלטות אשר קיבלתם או לאשר החלטות קיימות.

עיצוב פנים הוא תהליך אשר חייב להתבצע על ידי מעצב פנים מומחה ומקצועי בתחום על מנת שהוא ישיג עבורכם את התוצאות הראויות בתחום עיצוב הדירה החדשה שלכם, ברמה התואמת לרצונותיכם וחלומותיכם. לכן, אל תתפשרו על בחירת מעצב הפנים עבור עיצוב הדירה החדשה שלכם.