תקופת הפרישה שלכם יכולה להיות הזדמנות נפלאה למנוחה. אפשר להאט את הקצב ואין צורך לקום מדי בוקר בשעה מוקדמת או להתרוצץ במהלך היום ולאחר מכן לחזור הביתה רצוצים ומותשים. כעת לאחר שהילדים עזבו את הקן ולכם התפנה זמן נוסף תוכלו בין תחביבים וחופשות מפנקות למצוא את הדרך ליהנות מהשקעה פאסיבית בתחום הנדל"ן.

מגוון רחב של פרויקטים שנבנים בארץ

באתר תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרויקטים שונים שמוצעים למכירה ברחבי הארץ. היתרון בקניית דירה חדשה או משופצת הוא צורך מינימלי בתחזוקה לצד תזרים מזומנים חודשי שוטף. בדומה למשכורת חודשית ממקום עבודה. אם אתם מתכננים יציאה לפנסיה בקרוב תגלו שייתכן שהכסף שהצטבר בקופות הגמל והחיסכון השונות (במיוחד כאשר מדובר בשני בני הזוג) יכול להספיק לרכישת דירה באזורים שונים בארץ. איך תוכלו למקסם את כספי הפרישה שתקבלו? בדקו מראש האם תוכלו להגדיל מעט את הסכום שמחכה לכם.

האם כל הכספים שמגיעים לכם באמת מחכים ליום הפרישה?

בעולם שבו הכל מתנהל בלחיצת כפתור, מהקפה בבוקר ועד להפקדות בבנק, שוכחים לעיתים שחלק מהפעולות המתבצעות בקרנות הפנסיה ודרך חברות הביטוח מתבצעות באופן ידני. המעסיק מעביר כספים מידי חודש, והקרן גדלה בעצלתיים. אך לעיתים, כפי שוודאי נוכחתם לא אחת, יש טעויות בחישובי הכספים שמגיעים לכם. הפקדה של המעסיק שלא תועדה, דמי ניהול גבוהים שנגבו, או חישוב לא נכון של הריבית לזכותכם.

ניתן לגלות את הטעויות הללו באמצעות תוכנה ייעודית

מערך הבקרה בחברות הביטוח ובקרנות הפנסיה יגלה במהירות טעויות של החברה, אך מה לגבי הטעויות שמקטינות את הסכום ופוגעות בכם? חברה בשם "פוליסי צ'ק" שמעסיקה מומחי פרישה וביטוח בוחנת את כספי החסכונות השונים לרבות פדיון ביטוח חיים, קרנות פנסיה וחסכונות פנסיוניים אחרים, ומאתרת את הטעויות שהתבצעו בהן. התהליך מתבצע באמצעות תוכנה ממוחשבת, שמסוגלת לאתר גם טעויות שהתבצעו בחברות ביטוח שאינן קיימות יותר (תאמינו או לא, יש כיום 27 חברות כאלה בישראל).

לסיכום, השקעה בנדל"ן פותחת בפניכם עולם חדש של הכנסה חודשית, גבוהה בהרבה מזו המוצעת על חיסכון סולידי בבנק, וברמות סיכון מינימליות. בדקו את הסכום שצברתם ושצפוי לכם בזמן הפרישה, בדקו האם היו טעויות בחישוב לאורך השנים, ואולי תקבלו בקרוב את המפתחות להשקעה הבאה שלכם.