בימינו יש לא מעט השקעות שיכולות להניב עבורנו תשואות ורווחים גבוהים בעתיד אך לא כל השקעה היא בהכרח השקעה חכמה ולא כל השקעה בהכרח מתאימה לנו ולפעמים עדיף להתייעץ או לבצע תחקור מעמיק טרם ההחלטה.

בניגוד להרבה השקעות אחרות שלא בהכרח יניבו לנו רווחים גבוהים, תחום הנדלן הוא השקעה בטוחה שתמיד מניבה תוצאות. ישראלים רבים גילו את התחום בשנים האחרונות ובנוסף לעבודתם הנוכחית מבצעים השקעות חכמות בתחום ומגדילים משמעותית את ההכנסות שלהם מדי שנה.

בזמן שיש כאלו שתקועים בהשקעות נדלניות ישראליות בלבד, יש לא מעט ישראלים שגם רואים מעבר לים ומבצעים מדי יום השקעות בתחום הנדלן במדינות אחרות כמו ארצות הברית ומדינות אירופה השונות.

לעשות החלטות נכונות – לבחור את החברה שתלווה אתכם בתהליך ההשקעה

אם נודה על האמת, רובינו לא איילי נדלן מומחים בתחום, אולי לחלקנו יש מושג בתחום אבל מכאן ועד להיות בטוחים שאנחנו משקיעים את הכסף שלנו במקום הנכון ביותר המרחק הוא די גדול. בדיוק בשביל זה מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מובילה בתחום, חברה שיכולה לעשות עבורכם את ההבדל בין ציפיות שירדו לטמיון לבין הצלחה כבירה וחברה שמכירה את כל רזי התחום ותדע להעניק לכם את ההכוונה הנכונה ביותר. אגב, לא כל השקעה היא בהכרח השקעה נכונה עבורכם, כלומר יכולה להיות השקעה מצוינת עבור אחד שלא בהכרח מתאימה עבור האחר וסוג ההשקעה תלוי מאוד בכם ובנתונים האישיים שלכם.

השקעה בנדלן? לפעמים ההשקעה הטובה ביותר היא הנכס הנוכחי

אז נכון שהשקעה בנדלן היא השקעה חכמה אבל מי אמר שההשקעה חייבת להיות על ידי רכישה של נכס נוסף? לפעמים דווקא השקעה בנכס הנוכחי שלכם היא ההשקעה הנבונה והנכונה ביותר עבורכם. שיפוץ מלא לדירה או לבית שלכם יכול לעשות שינוי עצום, שינוי שבעזרתו תוכלו להפיק רווחים גבוהים מאוד מהנכס שלכם ולמכור אותו בעתיד ברווח גדול מאוד. אז נכון ששיפוץ יכול לעלות לכם כמה עשרות אלפי שקלים אבל זו בדיוק ההשקעה שיכולה להניב לך רווחים בעתיד ואז ההשקעה בשיפוץ תראה לכם נמוכה מאוד ביחס לרווח שתוכלו לקבל.

לשנות את פני הדירה מהקצה אל הקצה

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ כולל הכל לדירה או לבית אנחנו לא מתכוונים לשבירת קיר אחד או צביעה של כל הבית, כאשר מדובר על שיפוץ כוללני אנחנו מדברים על שינוי פני הדירה או הבית מהקצה אל הקצה. שיפוץ מקיף יכול לעשות הבדל גדול מאוד בנכס שלכם, הבדל כל כך גדול שאפילו אתם לא תזהו את הדירה או הבית של עצמכם לאחר השיפוץ. גם במקרה של שיפוץ מקיף שכולל הכל צריך לעשות את הדברים בשיקול דעת ולהיות חכמים, המטרה היא א להוציא סתם כספים אלא להוציא אותם על מה שבאמת צריך לשפץ.

לבחור את המשפצים הנכונים

כמו שאת חברת ההשקעות אתם תבחרו בקפידה יתרה, כך גם את השיפוצניקים עליכם לבחור אחרי שחקרתם את השוק והבנתם מהם היתרונות של כל אנשי המקצוע שהוצעו לכם. שיפוץ קומפלט עם שיפוצניקים מומלצים זו הדרך הבטוחה שלכם לצאת מהשיפוץ עם חיוך רחב, לצאת מהשיפוץ עם תחושה שהשיפוץ אכן הצליח ולצאת מהשיפוץ עם התוצאות הטובות ביותר. אם תנסו להתחכם ולבחור בשיפוצניקים בינוניים או בשיפוצניקים חסרי ניסיון אתם יכולים לסיים את תהליך השיפוץ בתחושת החמצה קשה וכמובן לשכוח מהרווחים הגבוהים שתכננתם להרוויח בעתיד. גם אם המטרה שלכם היא להעלות את ערך הדירה אל תתפתו לשלם סכומים גבוהים עבור השיפוץ, בהחלט אפשר לשפץ את הדירה במחיר אטרקטיבי ומשתלם והכל תלוי בסבלנות שלכם עד שתמצאו את אנשי המקצוע המושלמים.

 

שיפוץ