חג'ג' אירופה בוקרשט רומניה

פרויקט H Pipera Lake של חג'ג' אירופה בבוקרשט – דירות להשקעה במיקום מבוקש בבירת רומניה במחירי פריסייל

 

מידע אודות הפרויקט: במסגרת הפרויקט משווקת חג'ג' אירופה 1,350 דירות חדשות בצפון העיר בוקרשט ב-17 בניינים הממוקמים באחד האזורים המבוקשים ביותר למגורים בעיר, בסמוך למתחם הייטק גדול בו מועסקים כ-150,000 בני אדם.

סוגי הדירות המוצעות למכירה בפרויקט H Pipera Lake בבוקרשט: דירות סטודיו, דירות 2 חדרים ודירות 3 חדרים, כולן נבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למה כדאי לרכוש דירה בפרויקט של קבוצת חג'ג' אירופה בבוקרשט?

קבוצת חג'ג' אירופה היא חברה ציבורית אשר כל הנתונים אודותיה גלויים ושקופים לציבור. עובדה זו  מבדלת את ההשקעה בפרויקטים של הקבוצה ונותנת לרוכשים ולמשקיעים בה תחושת ביטחון, דבר אשר ככל הנראה לא תהיה להם בהשקעה בפרויקטים של חברות אחרות המציעות נדל"ן בחו"ל אשר פועלות באופן פרטי ולא תמיד יש עליהן פיקוח.

רוכשי הדירות בפרויקט H Pipera Lake בבוקרשט נהנים מליווי מקיף של צוות אנשי מקצוע ישראלים אשר מסייע בכל שלבי התהליך, כולל רישום הנכס בטאבו הרומני, איתור שוכרים, קבלה של תשלומי שכ"ד וטיפול בעניינים בירוקרטיים ומשפטיים.

העיר בוקרשט הפכה בשנים האחרונות ליעד השקעה מוביל בקרב משקיעי נדל"ן מכל רחבי העולם וביניהם גם רבים מישראל. סיבה מרכזית לכך היא העלייה ההדרגתית במחירי הנדל"ן והנכסים בעיר אשר מאפשרת למשקיעים להגיע לתשואות גבוהות בשיעורים של 9%-7% בשנה ולעיתים אף יותר מכך.

זה המקום לציין גם את פוטנציאל עליית הערך ממנו נהנו רוכשים ומשקיעים בבוקרשט בשנים האחרונות – עלייה של 39% ב-3 שנים והצפי הוא כי מגמה זו תימשך. ההערכות מדברות על רווח של כ-20% כבר בסיום הבניה.

זאת ועוד, מכיוון שקבוצת חג'ג' אירופה היא גם החברה היזמית וגם המשווקת של הפרויקט אין לרוכשים פערי תיווך והדירות נמכרות במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק.

תנאי תשלום מיוחדים לרוכשים: משלמים במועד הרכישה 40% בלבד ממחיר הדירה בבוקרשט, מתחילים לקבל את הכנסות השכירות ומשלמים את היתרה שנה לאחר מסירה

תג מחיר: החל מ-73,000 יורו לדירה בפרויקט של קבוצת חג'ג' בבוקרשט, רומניה

לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט השאירו פרטים בטופס

    שם

    כתובת דוא"ל

    טלפון

    בוקרשט, רומניה – מפה: