ישראל נהנית מצמיחה במשק מזה כמה שנים, על כן ניתן לומר כי המצב הכלכלי בישראל הוא טוב ויעידו על כך גם נתוני האבטלה הנמוכים והגבייה של המיסים שהינה שוברת שיאים שנה אחר שנה. אך באותו אופן לא ניתן להתעלם מהעובדה כי ישנה בעיה בסביבה הכלכלית בישראל. העובדה כי מחירי הריבית נמוכים באופן יחסי מובילה לכך כי אין אפיקי השקעה בטוחים לישראלים. בעבר היה נהוג לשים את הכסף בבנק בתכנית חיסכון וליהנות מהריבית שנקבל. אך כיום הריביות בבנק הן כה נמוכות עד שלא משתלם להשקיע בו. בצר להם בוחרים רבים בבורסה ומשקיעים שם את כספם. אך עליכם לזכור כי הבורסה היא אפיק השקעה מסוכן שיכול לרדת בחדות תוך כמה ימים. על כן השקעה בבורסה נחשבת למסוכנת ויש לשקול היטב האם אנחנו רוצים לסכן את כספנו באפיק כזה תנודתי ומסוכן.

דירות להשקעה – הדרך להרוויח כסף?

אך אל דאגה ישנו אפיק מצוין להשקעה שרק הולך וצומח וזה כמובן הנדל"ן. כבר מזה מספר שנים שהנדל"I בארץ הולך ועולה והרווחים ממנו גדלים כל העת. בהשקעה בנדל"ן אפשר ליהנות גם מדמי שכירות וגם מהשבחת ערך הדירה. כך השקעה בנדל"ן הפכה לאפיק ההשקעה המועדף ביותר על ישראלים רבים וכמובן שדבר זה מוביל לעליות נוספות בשוק הנדל"ן. על אף מאמצי הממשלה לא נראה כי שוק הנדל"ן מתקרר ולא נראה שהמחירים בו ירדו בזמן הקרוב. על כן השקעה בנדל"ן היא כה מבוקשת וכה משתלמת. אין ספק כי כל עוד הריבית הנמוכה נשארת בשוק הנדל"ן יהיה אפיק ההשקעה המועדף על ישראלים רבים.

דירות להשקעה בצפון – מדוע דווקא שם?

שימו לב אחד השווקים שבהם צפויה צמיחה גדולה הם דירות להשקעה בצפון. הצפון עוד לא חווה עליות מחירים כה גדולות ואין ספק כי הוא עתיד להשאיר חותם אמתי על משקיעי הנדל"ן. על כן יותר ויותר ישראלים מבינים כי שוק הנדל"ן בצפון הוא השוק החם כיום בארץ וסביר שמגמה זו תלך ותתחזק. העובדה כי הממשלה משקיעה בתשתיות כגון כבישים ורכבות לצפון הארץ תגרום לשוק זה רק להמשיך ולעלות. די אם נזכיר את הרכבת לכרמיאל או לבית שאן ואת הארכת כביש שש בכדי להבין כי שוק הנדל"ן בצפון צפוי לעלות עוד ועוד.

כיצד אדע באיזה עיר להשקיע?

הבנו כי דירות להשקעה בצפון הן אפיק השקעה מצוין, אך נשאלת השאלה כיצד אדע באיזה עיר להשקיע בצפון? דירות להשכרה בחיפה היא  העיר הטובה ביותר להשקעה כיום. בכדי לעשות זאת עליכם לבצע מחקר שוק מקיף ולבדוק כל עיר ועיר בנוגע לעליות המחירים בהן בשנים האחרונות. ניתוח מעמיק של הערים השונות יאפשר לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר שיש ולהבטיח כי ההשקעה שלכם תהיה משתלמת.