וכפי שנכתב כבר בשיר: "אין כמו יפו בלילות…", אנשים למדו להבין שגם אין כמו יפו בימים. פנינת עיר שהפכה במרוצת הזמן להיות להיט נדל"ני. לא בכדי, דירות למכירה ביפו הן מצרך מבוקש, אולם חשוב גם לדעת, לא רק מה לקנות, אלא ממי לקנות. בכל זאת, מדובר בעסקה בעלת היקף כספי מרשים, שיש המבצעים רק פעם בחיים.

מדוע כדאי לרכוש דירה דווקא ביפו?

יפו היא חלק מתל אביב, אולם תל אביב באווירה שונה, אחרת, אותנטית. תוסיפו לזה חופי תכלת יפיפיים, מבנים ארכיטקטוניים מעניינים המותירים אחריהם שובל של השראה, ואת תרומתה של עיריית תל אביב להפיכתה של יפו לשכונה פורחת, וקבלו את המקום המושלם לגור בו. עם השנים, מחירי כלל הדירות ביפו עלו בצורה מרשימה וחסרת תקדים, אולם יותר מכל, מכירי דירות היוקרה עלו פלאים. בשנת 1987 החלה מגמת בניית דירות יוקרה ביפו, רובן ככולן צופות לים. בד בבד, יפו מתפתחת ועוברת שינויים, ומהווה כוח משיכה משמעותי לגבי לא מעט אנשים שרוצים לגור ולחיות את העיר תל אביב, אולם מזווית אחרת.

יוקרתי יותר מתל אביב

דירות למכירה ביפו הינן בעלות מוניטין טוב יותר מזה של דירות היוקרה בתל אביב. אנשים הבוחרים לגור דווקא ביפו, תמיד יחשבו כייחודיים יותר, מקוריים, יצירתיים, בעלי טעם שאיננו שגרתי. למעשה מי שבוחר לגור באזור, יש לו משהו לומר לנו על עצמו. מתחמי היוקרה של יפו, שונים מאלה של פעם. הם כבר לא מבוצרים מאחורי חומות, אלא משתלבים היטב עם הסביבה. כיום ניתן גם לרכוש דירות יוקרה ממש בסמוך לשוק, תודו שזהו לוקיישן אקזוטי. בשנים האחרונות, ישנה התפתחות מואצת גם באזורים אחרים של יפו, כמו חלקה הצפוני והמושבה האמריקאית, בה גם נוטים לשמר ולשקם בתים.

יפו שינתה את פניה

אכן כך, יפו עם השנים ועם סיוע רב של עיריית תל אביב, והירתמות מלאה מצידה לטובת פיתוח חלק זה של העיר, שינתה את פניה והתייפתה מכל הכיוונים וכל ההיבטים. בטוח יותר לגור בה, יש בה תחבורה מצוינת, תשתיות חדשות, השקעה בפיתוח אזורי תיירות מובהקים, ואיך שלא נסתכל על זה, יפו עוברת שינוי דרסטי לטובה, וזו רק ההתחלה.

משרד לייעוץ ותיווך נדל"ן Profigliohomes

המשרד לייעוץ ותיווך נדל"ן, הוא בבעלות שני נדל"ניסטים בלב ובנשמה, שאוהבים את יפו במיוחד, רויטל וקובי ראובני. לרויטל וקובי ניסיון רב בתחום הנדל"ן ביפו, עם היצע מרשים של פרויקטים במתחמי יוקרה, פנטהאוזים ודירות אקסקלוסיביות. אלה הם שני אנשי מקצוע שידעו לא רק למצוא בעבורכם את הדירה המושלמת ביפו, הם ידעו גם לייעץ היכן שנדרש, בעבורם כל לקוח הוא עולם ומלואו.