כשאנשים רוצים להשקיע בבתי מגורים כדי לקבל רווחים גדולים בעתיד הם צריכים לשכלל נתונים רבים, אך לעתים הנתונים הברורים מאליהם יכולים לעזור לנו לקבל החלטה נכונה אם ערך הדירה צפוי לעלות בצורה טובה או שאפשר לוותר. התשובה הברורה היא בכל הקשור להשקעה בדירות למגורים היא שמה שטוב למשפחה – טוב להשקעה.

סביבה טובה למגורים – ערך גבוה

תראו עד כמה זה פשוט, השאלות שדיירים חדשים שואלים כשהם רוצים להיכנס לדירה הן אותם שאלות ששואלים אנשים שרוצים להשקיע בדירות למגורים. הסביבה של הדירה היא אחת הנקודות החשובות ביותר. האם יש בתי ספר טובים באזור? איך השכנים בשכונה? האם יש מקומות לפעילויות אחרי בית ספר? האם יש סביבה ירוקה ויפה שאפשר ללכת בה לטייל? האם יש מקומות בילוי ומרכזי קניות בסביבת מקום אך מצד שני במרחק סביר כך שלא יהיה רעש והמולה בשעות הערב? כל השאלות האלו הן מקצת השאלות שאפשר לשאול כשבאים לראות דירה, השאלות רולונטיות למשפחות חדשות שרוצות לקנות דירה ולאנשים שמשקיעים בדירה למגורים בתכנון לרחוק. ישנן שכונות רבות בארץ שעונות על כל השאלות האלו לחיוב. ישנן דירות למכירה ברעננה שמבוקשות באופן יוצא מן הכלל בגלל נקודות הזכות בסוגיה זו.

בניה ירוקה

עוד פקטור אחד בערך הדירה הוא הבניה הירוקה. הבניה ירוקה היא תחום מאוד ידידותי לסביבה שצובר תאוצה בשנים האחרונות ויותר אנשים מתייחסים לתחום הזה בכבוד. בניה של בית או בניין בתכנון מקדים כך שהוא יהיה אופטימלי ביותר לסביבה. הקפדה על הפרטים הקטנים כך שיהיה חיסכון מיטבי במים וחשמל ושימוש בחומרים ממוחזרים או ידידותיים לסביבה כדי לבנות את הבית ובכך אתם תורמים לסביבה וכמובן גם לבריאותכם. בתים שנבנו בבנייה ירוקה בעלי ערך גבוה כי בדרך הם מעטים יותר ביחס לכלל הנכסים הקיימים למכירה וכי הושקעו זמן רב במחשבה, בתכנון ובעבודה על בניית בתים אלו. בתים שנבנו בבנייה ירוקה הם נכסים מצויינים להשקעה וכמובן גם למשפחה.

דברים נוספים שמעלים ערך לדירה

  • מעלית בבניין
  • ממ"ד
  • תמ"א 38
  • דירה משופצת או חדשה
  • מראה חיצוני מרשים וכמובן מרווח פנימי
  • ועוד…