דירות חדשות בבאר שבע למכירה – נדל"ן בב"ש

 אל בירת הנגב נוהרים במרוצת הזמן אנשים צעירים רבים, ובמקביל פרויקטים בבאר שבע נבנים על מנת לספק את הביקוש של הקהל החדש והצעיר, לרבות סטודנטים, זוגות צעירים ומשקיעים עם תקווה וחזון. בדיקה של השנים האחרונות מגלה מחיר ממוצע לקנייה של בין 1.1-1.5 מיליון ₪ ולא פחות מ-3,000-3,200 דירות שנמכרות מדי שנה.

המחיר הממוצע למ"ר עומד על 12,000-12,500 ₪ והתשואה מדירה להשקעה בבאר שבע עומדת על 3.5%-2.6%. למחפשים פרויקטי נדל"ן בשיווק עכשיו בבאר שבע מחכות אפשרויות רכישה קורצות ובהחלט יש מה לראות.

נתוני נדלן בבאר שבע – מחיר קניה ממוצע לפי מספר חדרים

מספר החדריםמחיר קנייה ממוצעמחיר שכירות ממוצעהשינוי במחיר הקנייה הממוצע (5 שנים)
3759,594 ₪2,400 ₪4%
41,065,000 ₪3,200 ₪2%-
51,516,667 ₪4,400 ₪7%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מספר חדרים מבוקש:
  תקציב (בשקלים):
  משהו נוסף שתרצו לציין:   

  פרויקטים חדשים בבאר שבע המתחדשת

  בכל מקום שמתפתח ונושא עיניו אל עבר קהלים צעירים לא קשה למצוא פרויקטים חדשים וחדישים בתחום הנדל"ן. בבאר שבע מוקם כיום רובע הקרוי "רובע החדשנות", אשר משלב בין השכונות הישנות למוקדים אקדמיים ורפואיים מתקדמים והסיליקון ואלי המתפתח של באר שבע – פארק גב ים נגב. בעיר נמצאת גם אוניברסיטת בן גוריון, שנחשבת לאחת המוערכות והמובילות בישראל.

  בנוסף, וכחלק מהקריצה לקהל הצעיר, באר שבע שמה דגש מיוחד כבר שנים רבות על יצירת מקומות בילוי ופנאי. בין הדוגמאות כדאי לציין את המתחמים יס פלאנט וסינמה סיטי, כמה קניונים גדולים, תיאטרון באר שבע, אצטדיון טרנר של קבוצת הכדורגל העירונית, סקייטפארק באר שבע ומספר פסטיבלים שנערכים בה בכל שנה.

   

  פרויקטים בבניה למגורים בבאר שבע – וגם להשקעה

  אוניברסיטת בן גוריון סוחפת איתה קהל סטודנטיאלי צעיר, ואם אתם מחפשים להשקיע בדירה שתניב לכם תשואה לטווח ארוך – טוב להתחשב בכך. סטודנטים שמגיעים לעיר מחפשים פתרונות דיור נוחים למספר שנים לכל הפחות, ועשויים כמובן להמשיך לשהות בה גם בסיום הלימודים.

  גם זוגות צעירים מהווים קהל יעד מעולה ואף אידיאלי להשכרת דירה בעיר. מסיבות אלו, מציאת הפרויקט המתאים להשקעה עשויה בהחלט להשתלם במרוצת הזמן.

  בבואכם למצוא פרויקט מתאים, מומלץ להכין תוכנית מסודרת, הכוללת תקציב ומקורות מימון ודאיים. יש לבחון לא רק את הנכס עצמו, אלא גם את הסביבה הכוללת שלו, לרבות המאפיינים השונים שלה, כמו תחבורה, חינוך, מסחר, תרבות ובילוי. כל מה שעשוי להיות חשוב עבורכם כדיירים – עשוי להיות חשוב גם לשוכר העתידי.

  מומלץ לחפש פרויקטים במקומות מתפתחים, מקומות שהמחירים שלהם טרם הרקיעו שחקים – אך צפויים לעשות זאת בעתיד.

  למידע על פרויקט סנטרל פארק 17 בבאר שבע

   

  רכישת דירה חדשה או דירה יד 2 – יתרונות וחסרונות

  דירות חדשות נהנות מסטנדרטים גבוהים יותר של מגורים, מחייה, עיצוב ואסתטיקה. הן עומדות בתקנים החדשים והמחמירים הנוגעים לשריפות ורעידות אדמה. במידה והנכס טרם נבנה, תוכלו להשפיע על התכנון האדריכלי שלו.

  דירות חדשות לרוב מכילות מעלית וחנייה צמודה. פעמים רבות לא רק הדירה עצמה חדשה וחדישה – אלא גם האזור כולו. מאידך, יש לזכור שדירה חדשה עולה יותר וייתכנו עיכובים בקבלת המפתח.

  דירות יד 2 הן זולות יותר ולרוב מכילות חדרים גדולים יותר. אין סיכוי ריאלי לאיחור בקבלת הנכס – כי הוא כבר קיים. מאידך, הסטנדרטים שלהן נמוכים יותר, לרבות בכל הקשור לעיצוב ולביטחון, פעמים רבות אין מעלית או חנייה אישית וייתכן ותצטרכו להשקיע בשיפוץ שלה גם במוקדם וגם במאוחר. כל פרמטר הוא בר-חשיבות ומומלץ להתחשב בכולם.

   

  כמה עולה דירה חדשה למגורים בב"ש?

  ביחס למקומות רבים בישראל, הנדל"ן בבאר שבע לא נחשב ליקר במיוחד, וזהו יתרון ניכר. בכל הנוגע לטווח המחירים לדירה חדשה מקבלן בבאר שבע תוכלו להיעזר בטבלה הבאה:

  סוג הנכסמחיר דירה חדשה מקבלן בבאר שבע (ממוצע)
  דירה חדשה בבאר שבע (ממוצע)2.4 מיליון ₪ - 950 אלף ₪
  מחיר דירת 2 חדרים חדשה בב"ש950 אלף ₪ - 700 אלף ₪
  עלות דירת 3 חדרים חדשה בבאר שבע1.4 מיליון ₪ - 950 אלף ₪
  המחיר לדירת 4 חדרים חדשה בב"ש1.6 מיליון ₪ - 1 מיליון ₪
  מחיר לדירות 5 חדרים חדשות בבאר שבע1.8 מיליון ₪ - 1.35 מיליון ₪
  עלות דירת גן חדשה בבאר שבע2.4 מיליון ₪ - 1.8 מיליון ₪

   

  פרויקטים עתידיים בבאר שבע

  המחפשים פרויקטים טובים צריכים לחפש אותם ללא הרף – כולל יציאה לשטח. לא קשה למצוא שלטים המעידים על בנייה עתידית בעיר ועל דירות חדשות למכירה בבאר שבע והסביבה. בין אם אתם מחפשים לגור בנכס בעצמכם או להשכיר אותו לאחרים, השקיעו זמן בחיפוש הנכס הנכון מבחינת עלות, צירי תחבורה, סוג האוכלוסייה, מקומות בילוי ופנאי – וכל פרמטר אחר שחשוב לכם.