קשה לרכוש דירה בישראל. אין ספור פרויקטים נדל"ניים, אלפי קבוצות רכישה ולא מעט מתווכים אשר בטוחים שהם ימצאו לכם את הדירה הבאה. אם כבר עברתם את התהליך ומצאתם דירה, זה הזמן לרהט אותה.  הנה כל הדרכים לעצב את הרהיטים שלכם ואפילו לעלות את הערך של הבית החדש שלכם בכמה טריקים פשוטים.

השתמשו בריהוט יד שנייה

שיטוט בשווקי הפשפשים היא דרך נהדרת לחסוך בהוצאות הריהוט ולהעניק לדירה שלכם אווירה קסומה. ניתן למצוא שפע של שולחנות קפה, פינות ישיבה וארונות קיר שיראו נהדר בדירה שלכם ויהפכו אותה לבית. מגוון רחב של טפטים לרהיטים יאפשרו לכם לכסות כל שריטה ויעניקו לכם שילוב נפלא בין חדש לישן.

רפדו מחדש את הסלון הישן

אם יש לכם כבר פינת ישיבה ואתם לא רוצים להיכנס להתחייבות כספיות רגע אחרי שרכשתם דירה, ריפוד מחדש יכול לעשות עבורכם את העבודה. על ידי פנייה לרפד מקצועי ושימוש בבדים האהובים עליכם, ניתן להפיח חיים בשורה של כורסאות וספות ישנות. רצוי גם להחליף את רגליות הספה ולזכות בערכת ישיבה שתיראה פשוט נפלא.

החליפו את ארונות המטבח

אם יש לכם את התקציב לכך, אתם פשוט חייבים להחליף את ארונות המטבח הישנים ולהציב במקומם ארונות אשר ינצלו את שטח המטבח באופן אופטימלי. אם אין לכם תקציב, נסו לצבוע את ארונות המטבח ולמרוח שכבה נדיבה של לקה שקופה – היא תהפוך את הארון לעמיד בפני מים ואבק. אסור לשכוח גם את האפשרות להתקין מדפים אשר יעניקו לכם שטח אחסון נוסף.

שפצו את ריהוט חדר השינה

עיצוב נכון של חדר השינה והתאמת הרהיטים בו לסגנון הדקורטיבי אשר קיים בכל רחבי הבית היא בגדר חובה. בשוק קיימים מגוון רחב של טפטים לרהיטים אשר יאפשרו לכם לתחום וויזואלית את אזור חדר השינה ולהעניק לכל שידה ולכל ארון את המראה המדויק. באופן זה ניתן ליצור אחדות עיצובית ומראה נהדר באופן קל ופשוט.

חדשו את חדר האמבטיה

לא צריך לרכוש הרבה דברים בכדי ליצור חדר אמבטיה יפיפה ולמעשה על ידי עיצוב מחדש של הרהיטים הקיימים, ניתן להשיג מראה עוצר נשימה. ניתן ללטש את מסגרת העץ אשר מסביב לזכוכית או להרכיב משטח אמבטיה חדש על הישן. זה לא רק זול יותר, אלא מגיע במבחר אדיר של צבעים וסגנונות אשר מאירים את כל חדר האמבטיה ויוצרים אווירה ייחודית באחד החדרים הכי אינטימיים בבית.